Advert
Advert

İlahi ilhamın Kelimelere Dönüştüğü Bir Kitap: Cennet Çiçeği

“Tanrı’ya yakın olmak, kendinize yakın olmak demektir… Daima kendinize yakın olun…”

İlahi ilhamın Kelimelere Dönüştüğü Bir Kitap: Cennet Çiçeği
İlahi ilhamın Kelimelere Dönüştüğü Bir Kitap: Cennet Çiçeği Admin
Bu içerik 295 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

Tülay Aker Mutlu tarafından yazılan Cennet Çiçeği 2000 yılından bu yana süregelen bir ruhsal yolculuk hikayesi. On yedi yıl önce başlayan serüven, yazarın kendi yaşamında içinden geçtiği problemli dönemde yaşadığı içsel açılımı da beraberinde getiriyor ve yazar bu dönemde yazının gerçeküstü dünyasıyla tanışıyor.

“Zihnimdeki soruların, hayattaki yerimin ve kim olduğumun cevaplarını arıyordum… İnanılmaz bir şekilde, elime her kâğıt kalem alışımda, nereden nasıl geldiklerini bilmediğim mesajlar, o beyaz sayfalara dökülüyor, zaman zaman bana yol gösteriyor, beni ferahlatıyor ve bambaşka dünyaların kapıları açılıveriyordu önümde…” Yaşadığı dönemi bu cümlelerle anlatan yazar, kitabında yer alan mesajların herkesin hayatında aynı şekilde dönüştürücü olacağını söylüyor.

Self Publishing (Kişisel yayıncılığın) Türkiye’deki temsilcilerinden Yazardan Direkt etiketiyle okurlarla buluşan kitap, www.heryerdekitap.com adresi üzerinden satın alınabiliyor.

Arka Kapak’tan

“Tanrı’ya yakın olmak, kendinize yakın olmak demektir… Daima kendinize yakın olun…

Cennet Çiçeği; Bir yaşam yolculuğu hikayesi… Evrende yalnız değiliz ve mutlaka bize yardım ediliyor… Evrene gönül gözüyle bakan ve yüreğinin sesini dinleyen herkesin yolundaki engeller, farkındalıklarla kalkıyor… Yolculuk sonsuzluğa açılan kapıdan geçerek devam ediyor…

Aydınlık ufuklar çok yakın ama oraya ulaşsanız da yol bitmeyecek… Sadece aydınlıklar sizi kucaklayacak… Devam edin, ta ki; saf ışık oluncaya kadar…

Teknik Özellikler:

Yazar: Tülay Aker Mutlu

Yayınevi: Yazardan Direkt yayınevi

Sayfa: 215

ISBN: 978-605-9385-41-1

 

Tülay Aker Mutlu Hakkında:

1942 yılında Ankara’da doğdu.

Çocukluğu, babasının görevi nedeni ile gittikleri Turhal Şeker Fabrikası’nın doğayla içi içe ve modern ortamında geçti. 1954 yılında Turhal Şeker İlkokulu’ndan mezun oldu. Aynı yıl Kayseri Şeker Fabrikası’ndaki yeni bir görev sebebi ile Kayseri’ye taşındılar. İlk gençlik yıllarını ve eğitiminin devamını bu özel ortamda geçirdi. 1957 yılında Kayseri Kız Orta Okulu’ndan mezun oldu. 1958 yılında evlendi, bu evlilikten iki kız çocuğu ve sonrasında bir erkek torunu oldu.

Hayatının en önemli amacı çocuklarının kendisinden farklı olarak eğitimlerine devam etmeleri ve birer meslek sahibi olmalarıydı. Bu sebeple onların eğitimleri ile ilgilenmeye, onları desteklemeye ve yardımcı olmaya daima öncelik verdi. Hayatı boyunca, insan psikolojisiyle ilgilendi ve anlamaya çalıştı.

Çocukluğundan beri doğaya, estetik değerlere duyduğu ilgi, hayatında el sanatlarının farklı dallarında yaşam buldu. Hayatın güzel taraflarını görmek ve bu güzellikleri çoğaltarak paylaşmak üzerine kurduğu yaşamına İstanbul’da devam etmektedir.

İlahi ilhamın Tanrı’ya yakın olmak kitap haber
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Suriye ordusu yarın Efrin’e asker gönderecek”
Suriye ordusu yarın Efrin’e asker gönderecek”
şanlıurfa urfa