Advert
Advert

bir ferdinin bile tırnağının incinmemesi için Rabbimize dualar ediyoruz.

Afrin’de mücadele veren kınalı kuzularımıza, kahraman Mehmetçiklerimize, şanlı ordumuza canı gönülden zaferler ve başarılar diliyorum. Anavatanımıza, yurdumuza sağ salim dönmeleri için dua ediyoruz. Rabbim yar ve yardımcıları olsun.

bir ferdinin bile tırnağının incinmemesi için Rabbimize dualar ediyoruz.
bir ferdinin bile tırnağının incinmemesi için Rabbimize dualar ediyoruz. Admin
Bu içerik 202 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu millet vatanımıza göz diken emperyalist, Siyonist ve zalimlere karşı kurtuluş mücadelesinde en büyük dersi vermiştir.

Biz Saadet Partisi olarak TSK’nin Afrine müdahalesini destekliyor, bir ferdinin bile tırnağının incinmemesi için Rabbimize dualar ediyoruz.

Değerli basın mensupları;

Maalesef Ortadoğu, bölgemizde gelinen durum Siyonizm’i iyi anlamamak, tarihi iyi okuyamamak, Emperyalist ve Siyonist ülkelerle dost ve müttefik olmaktan kaynaklanmaktadır.

BOP projesi, İslam ülkelerini ve Ortadoğu’yu dizayn etmek ve nihayetinde büyük İsrail’i kurmak projesidir.

Ortadoğu halkları, makam ve koltuk sevdalısı işbirlikçi Emir, Şeyh, Kral ve İdaricilerle Siyonizm’in oyuncağı olan PKK, PYD, YPG, DEAŞ, TALİBAN, ELKAİDE ve HAŞDİ ŞABİ ve BOKO HARAM gibi terör örgütlerinde telef olan İslam ülkenin çocuklarıyla âdeta içinden çıkılmaz ve bir kör düğüm haline gelmiştir. Kürt, Türk, Arap, Şii, Suni diye birbirine hasım edilmiş ve kan gölü haline gelmiştir.

BU CADDE ÇIKMAZ SOKAK…

Batının kuyruğuna takılıp devlet kurma arzu ile adaleti, hukuku, insan haklarını savunduğunu iddia eden BARZANİ; Musul, Kerkük bölgesinde ne kadar Türkmen ve Arap varsa kısa zamanda asimile etmeye çalışmış ve büyük katliamlar yapmıştır.

Ve ağa babaları tarafından üstü çizilmiş, defterden silinmiş kubbede nahoş bir ses bırakmıştır.

Irak’ın ve Suriye’nin bugüne gelmesinde AKP iktidarının büyük yanlış politikaları vardır. Esed, Kaddafi, Saddam ile dost iken düşman olmuş Irak, Suriye ve Libya’nın viran olmasında, yakılıp yıkılmasında yanlış politikalar izlenmiştir. Ümit ederiz ki bundan sonra daha etkileyici politikalar izleyerek yeni yanlışlara düşmeyiz.

Biz Saadet Partisi olarak TSK’nin Afrin’de görevini en güzel şekilde yapıp kayıpsız ve eksiksiz yurdumuza sağ salim dönmelerini temenni ediyoruz.

Değerli basın mensupları;

Şanlıurfa’nın en çarpıcı ve en üzücü halinin fotoğrafları şiddet, cinayet maalesef yerel ve ulusal medyada üzülerek seyir etmekteyiz. Kadın Aile Bakanlığı, Kadın Sığınma Evleri ve kadında şiddetin önlenmesi için AB müktesebatına uygun kanunlar çıkarıldı. Maalesef şiddet, boşanmalar, aile içi huzursuzluk ve aile cinayetleri daha da arttı. Yalnız Urfa’da değil bütün Türkiye’de bu tür hadiseler hızla çoğalmaktadır.  Urfa’mızda eğitim, ekonomi, belediyecilik, gençlerin madde bağımlılığı, trafik keşmekeşliği, yolların yetersizliği, elektrik kesintileri ve işsizlik tavan yapmıştır. Ve bütün bunlara karşı yerel iktidar partisi ve idarecilerimizin vurdumduymazlığı da problemin başıdır.

Belediyelerimiz israf ve lüks içersinde keyfi bir hayat sürmektedir.   5 yıldızlı otellerde, en lüks lokantalarda, bilboardlarda, televizyonlar ve gazetelerde milletin parasını peşkeş çekmektedirler.

Selam ve saygılarımla.. 25.01.2018

  

 

 

             MUSTAFA NİYAZİ YANMAZ ŞANLIURFA SAADET PARTİSİ İL BAŞKANI    

 

urfa şanlıurfa haberleri
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa