Advert
Advert

Şanlıurfalı Bin Köy Korucuları Mehmetçik ile Beraber Afrinde Savaşmaya Hazır

Şanlıurfa Güvenlik Köy Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mehmet Koyuncu , Şanlıurfalı Bin Güvenlik Köy Korucuları olarak Hazır durumdayız Afrin savaşında Mehmetçik ile Beraber Kalleş tereröst PYD/YPG ile savaşmaya hazırız dedi .

Şanlıurfalı Bin  Köy Korucuları Mehmetçik ile Beraber  Afrinde Savaşmaya Hazır
Şanlıurfalı Bin  Köy Korucuları Mehmetçik ile Beraber  Afrinde Savaşmaya Hazır Admin
Bu içerik 670 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA


 Şanlıurfa Güvenlik Köy Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mehmet Koyuncu , Şanlıurfalı Bin Güvenlik Köy Korucuları olarak Hazır durumdayız Afrin savaşında Mehmetçik ile Beraber Kalleş tereröst PYD/YPG ile  savaşmaya hazırız dedi .


Başkan Koyuncu,Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Afrin’de  Kalleş tereröst PYD/YPG yönelik başlatmış olduğu “Zeytin Dalı” operasyonu her yönüyle hukuka uygunluğu,Uluslararası antlaşmalara uygunluğu ve harekat öncesi ve harekat esnasında atılan adımlar bakımından tam bir profesyonellik örneğidir.


Zeytin Dalı operasyonu Türkiye’nin krizi en iyi şekilde yöneterek savaş halinde bile barışa verdiği önem açıkça bütün dünyaya göstermiştir. Türkiye bu özellikleri ile büyük devlet olduğunu ve dünyanın en barışçıl ülkesi olduğunu bir kez daha bütün dünyaya göstermiştir.


Bu anlamda ülkemizin Onur ve gururunu koruyan başta Sayın Cumhurbaşkanımıza, Hükümetimize, Operasyona tam destek veren siyasi partilerimize ve operasyonun baş aktörü konumunda olan Türk Silahlı kuvvetlerimize ve onların saygı değer komutanlarına teşekkürü borç biliyoruz. Ordumuza bu zor süreçte başarılar diliyoruz. Şanlıurfalı Bin Güvenlik Köy Korucuları olarak Hazır durumdayız Afrin savaşında Mehmetçik ile beraber  Kalleş tereröst PYD/YPG ile  savaşmaya hazırız dedi .

 

Şanlıurfalı Bin Köy Korucuları Mehmetçik ile Beraber Afrinde Savaşmaya Hazır TSK BAŞKAN MEHMET KOYUNCU AFRİN MEHMETÇİK
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
şanlıurfa urfa