Advert
Advert

Büyükelçi Önen’den Çin Enerji şirketlerine ziyaret

Türkiye’nin Çin Halk Cumhuriyeti Pekin Büyükelçisi Abdülkadir Emin Önen, beraberinde Türkiye Cumhuriyeti Enerji Heyeti ile birlikte, Çin Halk Cumhuriyetinin önde gelen Enerji Şirketleriyle görüşerek fikir alış verişinde bulunduklarını söyledi.

Büyükelçi Önen’den Çin Enerji şirketlerine ziyaret
Büyükelçi Önen’den Çin Enerji şirketlerine ziyaret Admin
Bu içerik 366 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çin ve Türkiye arasında enerji alanındaki işbirliğini artırmaya yönelik görüşmeler yaptıklarını belirten Türkiye’nin Çin Halk Cumhuriyeti Pekin Büyükelçisi Abdülkadir Emin Önen, “Pekin’de bulunan Türkiye Cumhuriyeti Enerji Heyeti ile birlikte Çin’in önde gelen enerji şirketleriyle 17 ayrı görüşme gerçekleştirdik. Görüşmelerde iki ülke arasında enerji alanındaki işbirliğini artırmaya yönelik görüş alışverişinde bulunulduk” dedi.

 

Büyükelçi Emin Önen, göreve başladığı günden beri düzenli olarak çeşitli kurumlara, siyasi partilere, Büyükelçiliklere ziyaretler gerçekleştirdiklerini, ziyaretçileri kabul ettiklerini, savunma, elektronik, enerji gibi önemli ve daha birçok konularda üretim yapan firmaları da gezerek görüş alış verişinde bulunduklarını, Çin ve çeşitli ülkeler ile Türkiye arasındaki işbirliğini arttırma çabasında olduklarını söyledi.

 

Her zaman olduğu gibi bölgeyi gezebilme fırsatını da sadece Cuma namazları vesilesiyle bulduğunu söyledi.

Büyükelçi Önen’ Çin Enerji şirketlerine ziyaret Türkiye’nin Çin Halk Cumhuriyeti Pekin Büyükelçisi Pekin Büyükelçisi Abdülkadir Emin Önen Çin ve Türkiye arasında enerji Büyükelçi Emin Önen Büyükelçiliklere ziyaretler
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa