Advert
Advert

Yılmaztekin, Afrin gazilerini ziyaret etti

“Yaralandığına değil, arkadaşlarını yalnız bıraktığına üzülen vatan evlatlarına sahibiz”

Yılmaztekin, Afrin gazilerini ziyaret etti
Yılmaztekin, Afrin gazilerini ziyaret etti Admin
Bu içerik 258 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

Şanlıurfa/ AK Parti Şanlıurfa Av. Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin, Afrin’de süren Zeytin Dalı Harekatı’nda yaralanan gazileri tedavi gördükleri hastanede ziyaret ederek, “Yaralandığına değil arkadaşlarını yalnız bıraktıklarına üzülen vatan evlatlarına  sahibiz. Ziyaretlerimde onların  duygu  yüklü konuşmalarından gurur duydum. Allah Mehmetçiklerimizi korusun, yar ve yardımcıları olsun” dedi.

Milletvekili Av. Yılmaztekin, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde (GEAH) tedavi gören Afrin gazilerini tek tek ziyaret etti.  Akçakale’li hemşehrisi üsteğmen İsmail Tokmak,  Afyonkarahisar’lı İstihkam Uzman Çavuş Ömer Güneş, Niğde’li İstihkam Uzman Onbaşı Kamil Yıldırım ve  Isparta’lı Piyade Uzman Çavuş Mehmet Günay’a ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletip moral veren Yılmaztekin, gazilerin sağlık durumu hakkında doktorlardan bilgi aldı. 

YILMAZTEKİN’İ  DUYGULANDIRAN  SöZLER

Ziyaret sonrası duygularını dile getiren Milletvekili  Kemalettin Yılmaztekin, “Yaralandığına değil arkadaşlarını yalnız bıraktıklarına üzülen vatan evlatlarına sahibiz. Ziyaretlerimde onların duygu yüklü konuşmalarından gurur duydum. Allah Mehmetçiklerimizi korusun, yar ve yardımcıları olsun” dedi.

Hastanede tedavi gören Mehmetçiklerin sözlerini twetter hesabından paylaşan Milletvekili Yılmaztekin, şunları kaydetti:

“Vatanın bir karış toprağını bile vermemek için ant içmiş tüm yiğitlerimiz gibi İstihkam Uzman Çavuş Ömer Güneş teröristlere Afrin’i mezar etmek için gün sayıyor. İstihkam Uzman Onbaşı Kamil Yıldırım öylesine bir yiğit ki, yaralandığına değil, arkadaşlarını yalnız bıraktığına üzülüyor. Teröristlere mesajı en anlamlısından, ‘Eceliniz olmak için yine geleceğim, bekleyin!’ diyor.  Piyade Uzman Çavuş Mehmet Günay’in gözlerindeki cesaret ve mücadele azmi, değil teröristleri; bütün dünyayı korkutacak cinsten…”

Yılmaztekin Afrin gazilerini ziyaret etti Şanlıurfa/ AK Parti Şanlıurfa Av. Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin Afrin’de süren Zeytin Dalı Harekat Milletvekili Av. Yılmaztekin Gülhane Eğitim GEAH Uzman Çavuş Ömer Güneş Niğ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa