Advert
Advert

SULTAN ABDULHAMİD’İN TORUNU KARAKÖPRÜ’DE

Karaköprü Belediyesi'nin düzenlediği kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında bu akşam saat 20.00’da Abdulhamid Han’ın torunu Nilhan Osmanoğlu Şanlıurfalılarla buluşacak.

SULTAN ABDULHAMİD’İN TORUNU KARAKÖPRÜ’DE
SULTAN ABDULHAMİD’İN TORUNU KARAKÖPRÜ’DE Admin
Bu içerik 132 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Karaköprü Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Yazar ve Şair Serdar Tuncer’i Şanlıurfalılar buluşturan Karaköprü Belediyesi bu akşam saat 20.00’da Sultan Abdülhamid Han’ın torunu Nilhan Osmanoğlu’nu ağırlayacak.

 

 

 

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli belediye hizmetlerinin yanında kültür ve sanat çalışmalarına da önem verdiklerini söyledi.

 

 

 

Başkan Baydilli, "Kültür sanat etkinliklerimiz kapsamında ilk önce Başbakan Baş Danışmanı Dr. Savaş Barkçin’i konuk ettik. Geçtiğimiz günlerde de yazar ve şair Serdar Tuncer ile güzel bir şiir dinletisi programı gerçekleştirdik. Bu akşam Sultan Abdulhamid Han’ın torunu Nilhan Osmanoğlunu davet ettik.  Çok güzel bir program olacak. Tüm Şanlıurfalı ve Karaköprülü vatandaşlarımızı bekliyoruz" diye konuştu.

 

 

 

Mehmet Akif İnan Konferans Salonunda (Urfa City) yapılacak konferans Bu akşam saat 20.00'de başlayacak ve ücretsiz olacak.

Karaköprü Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri Abdulhamid Han’ın torunu Nilhan Osmanoğlu Nilhan Osmanoğlu Şanlıurfalılarla buluşacak.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
şanlıurfa urfa