Advert
Advert

öğretmen ile iki çocuğu Meriç Nehri’nde boğuldu

KHK ile ihraç edilen öğretmen ile iki çocuğu Meriç Nehri’nde boğuldu

 öğretmen ile iki çocuğu Meriç Nehri’nde boğuldu
 öğretmen ile iki çocuğu Meriç Nehri’nde boğuldu Admin
Bu içerik 238 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

Meriç Nehri’nden Yunanistan’a gitmek isteyen kişileri taşıyan botun alabora olması sonucu KHK ile görevinden ihraç edilen öğretmen Ayşe Abdurrezzak ile 2 çocuğu boğularak hayatını kaybetti

 

 

 

Edirne’de Meriç Nehri üzerinden Yunanistan’a gitmek isteyenleri taşıyan bot alabora oldu. Nehirde yapılan aramalarda 2 çocuk ile üzerinden Ayşe Abdurrezzak (37) adına düzenlenmiş nüfus cüzdanı çıkan kadının cesetleri bulundu.

 

Cesedine ulaşılan Ayşe Abdurezzak, Edremit Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin ardından Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümünden mezun olup öğretmen olduğu öğrenildi.

 

Artı Gerçek’te yer alan habere göre 2005’te öğretmen Uğur Abdurrezzak ile evlenen Ayşe Abdurezzak 8 Şubat 2017 tarihindeki KHK ile eşiyle birlikte görevinden ihraç edildi.

 

Bottan gelen çığlıkları fark eden askerlerin haber vermesi üzerine Edirne AFAD ekipleri üzerinde Ayşe Abdurrezzak adlı kimlik taşıyan kadının cesedine ulaşmıştı. Kadının botta bulunan çantasından çocukları 3 yaşındaki Halil Münir ve 11 yaşındaki Abdülkadir Enes’e ait kimlikler bulundu.

 

Ekiplerin yaptıkları aramada önce nehrin kum ocakları mevkiinde 10 yaşlarında üzerinde sırt çantasının bulunduğu bir çocuk bulundu. Aynı bölgedeki arama çalışmalarında daha sonra da 5-6 yaşlarındaki ikinci çocuğun cansız bedenine ulaşıldı.

 

Sendika.Org

öğretmen ile iki çocuğu Meriç Nehri’nde boğuldu Meriç Nehri’ KHK Meriç Nehri’nden Yunanistan Edirne’de Meriç Nehri
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
şanlıurfa urfa