Advert
Advert

BAŞKAN ÇİFTÇİ: AHLAKLI DİNDAR BİR NESİL HEDEFİMİZDİR

Özel Akçakale Süleymaniye Orta Öğretim Erkek Yurdu öğrencileriyle buluşan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi "Ahlaklı dindar bir nesil hedefimizdir" dedi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ: AHLAKLI DİNDAR BİR NESİL HEDEFİMİZDİR
BAŞKAN ÇİFTÇİ: AHLAKLI DİNDAR BİR NESİL HEDEFİMİZDİR Admin
Bu içerik 95 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, vatandaşlarla kucaklaşmaya devam ediyor. Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan ile birlikte ilçede yapılan çalışmaları inceleyen Başkan Çiftçi, Özel Akçakale Süleymaniye Orta Öğretim Erkek Yurdunu ziyaret etti. Yurt yöneticileriyle bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Çiftçi, daha sonra yurt binasını gezerek öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerle yakından ilgilenen Başkan Çiftçi, öğrencilerle sohbet ederek ders çalışmaları konusunda tavsiyelerde bulundu.

Hedeflerinin ahlaklı dindar bir nesil yetiştirmek olduğunu ve bu nedenle öğrencilerin eğitimlerine önem verdiklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "Gençlerin ve çocukların eğitimine önem veriyoruz. Geleceğin yöneticileri olacak olan çocuklarımızın en iyi bir şekilde eğitim alabilmeleri için Büyükşehir Belediyesi olarak çeşitli projeler hazırladık ve projelerle gençlerin ve çocukların eğitimlerine destek verdik" şeklinde konuştu.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi urfa haber
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa