Advert
Advert

Ak Parti Halfeti Gençlik Kolları Kongresine Binlerce Kişi Katıldı

Ak Parti Halfeti ilçe Gençlik Kolları 5. Olağan kongresi. Halfeti Gençlik ve spor salonunda Çoşkulu bir şekilde yapıldı.Gençlik kolları Başkanı Mehmet Şakir Başak oldu.

Ak Parti Halfeti  Gençlik Kolları  Kongresine Binlerce Kişi Katıldı
Ak Parti Halfeti  Gençlik Kolları  Kongresine Binlerce Kişi Katıldı Admin
Bu içerik 667 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA -ÖZEL HABER

Ak Parti Halfeti ilçe Gençlik Kolları 5. Olağan kongresi. Halfeti Gençlik ve spor salonunda Çoşkulu bir şekilde yapıldı.Gençlik kolları Başkanı Mehmet Şakir Başak oldu.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar
Kongreye katılanlar ise Ak Parti Halfeti İlçe Başkanı Av. Canan Onur Seyyar , Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Mkyk Üyesi Av.Abdurrahman Döğücü , Ak Parti Şanlıurfa İl Gençlik Kolları Başkan Vekili Mehmet Cem Beyaz, Ak Parti Halfeti İlçe Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Abdurrahman Bağlı,Ak Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Muzaffer Kurt, Ak Parti Şanlıurfa İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Yasin Fırat Çiftçi ve İl yönetim kurulu üyeleri , Ak Parti Bozova Gençlik Kolları Başkanı Cemil Taş ,Stk Temsilcileri ,Kadın kolları ,Gençlik Kolları ,Ak Parti Halfeti ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı .

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, ayakta duran insanlar, oturan insanlar ve iç mekan
Divan Başkanı Abdulkadir Akın , Üyeler Yıldız Bilgin,Muzaffer Kurt,Hüseyin Sağır .Saygı Duruşu ve istiklal marşının okunması ile Konuşmacılar konuşmalarını yaptılar konuşmacılar ise .

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar
Ak Parti Halfeti İlçe Başkanı Av. Canan Onur Seyyar ,Çok değerli mkyk üyeleri,çok değerli il gençlik kolları teşkilatımız,çok değerli dava arkadaşlarımız ,bu davanın izzeti ve iffeti hanım kardeşlerim ,basınımızın güzida temsilcileri , Ak Parti Halfeti ilçe gençlik Kollarımızın 5.olağan kongremize hoş geldiniz.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar

Çok kısa bir süre önce bizlerde nöbet değişimi yaptık. çok büyük katılımlar sağladık .görüyorum ki bu günde Ak Parti nin güçlü rüzgarı Halfeti de esmeye devam ediyor .Partimizle birlikte ilçemizi iktidara taşımayı hedefliyoruz.açılmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız .

Görüntünün olası içeriği: 14 kişi, oturan insanlar, kalabalık ve iç mekan
Alınan ünvanlar içinde kalmalı sahada aktif olarak çalışmalıdır . Biz Hükümetimizin Halfeti`deki temsil makamıyız.en iyi şekilde Reisimize yaraşır şekilde çalışacağız .

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, iç mekan
Görevi devreden Burhan Kutlu Arkadaşıma ve dava arkadaşlarımıza teşekkür ederim.Yeni Gençlik kolları başkanımız Mehmet Şakir Başak Kardeşimize ve yönetimlerini tebrik ediyor ve başarılar diliyorum .

Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, iç mekan
Allah Birliğimizi ve dirliğimizi daim etsin Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan `ın izinde giden ilçe başkanları olarak durmak yok çalışmaya devam diyorum. Hedef 2023 Dileyerek 2019 seçimlerine Halfeti ilçe Teşkilatımız hazır durumda. dedi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta
Ak Parti Şanlıurfa İl Gençlik Kolları Başkan Vekili Mehmet Cem Beyaz ise Bu güne kadar Burhan kardeşime görevi hakkı ile ifade ettikleri için teşekkür ediyorum . Yeni Seçilen Başkana ise tebrik ediyorum .

Görüntünün olası içeriği: 20 kişi, Süleyman Coşkuner dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve kalabalık

Bizde farklı bir şekilde bekliyoruz .Halfeti ilçe başkanımız Canan Başkan hanım dediği gibi iktidarın nimetlerinden faydalanıyoruz. halfeti ilçemizde kadının eli değdi . Halfeti bu davaya gönül vermiş insanlar en iyi yere getirecekler . sizlerin sayesinde inşaallah sizlerin sayesinde sandıkları dolduracak .Halfeti ilçemizde partimizi birinci parti yapacağız.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, sakal
Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Mkyk Üyesi Av.Abdurrahman Döğücü , sizler gibi elimizden gelenleri yaparak Recep Tayyip Erdoğan yolundan giden Partililer olarak elimizi taşın altına ,gövdemizi koymak için çalışmalarımız devam etmekte olduğunu, Bu güzel kentimiz Halfeti ilçemizin turizimde en iyi yere gelmesi gerektiğini. bu güzel halfeti ilçemizden ilk defa geliyorum. bu düğün ve bayram günü şenlendirelim diye burdayız teşkilatımız ile beraberiz.

Görüntünün olası içeriği: 16 kişi, oturan insanlar
Teşkilat Feda demektir . en kıybetli Dava arkadaşlığı,yol arkadaşlığı ve bunun usuluna, hal ve hareketliğimize , gençlerin birbirine kenetlenmesi lazım .

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, ayakta duran insanlar
Recep Tayyip Erdoğan `ın başlatmış olduğu bu kutlu yürüşü için bu dava ya sıkı sıkı sım sıkı birbirini sarılması desteklenmesi lazım .
Daha önceki dava arkadaşlarımıza onun ekibine teşekkür ediyorum .Genel başkanımızın selamını iletiyorum sizlere yeni seçilen başkana ve ekibine tebrik ediyorum .

Görüntünün olası içeriği: 19 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise
Konuşmaların yapılmasından sonra tek liste Halinde yapılan Ak Parti Halfeti Gençlik Kolları 5. Olağan kongresinde Mehmet şakir Başak Yeni Gençlik Kolları Başkanı Oldu.

Görüntünün olası içeriği: 20 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve ayakkabılar
Adelet ve Kalkınma Partisi Halfeti ilçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Şakir Başak
Asil Yönetim kurulu üyeleri :Hüseyin sağır,Yılmaz Gündüz,Ahmet Yiğit,Bünyamin Özer,Kenan Şahin,Mehmet Tuncel,Müslüm Güven,Mustafa Arslan,Salih Boyatan,Müslüm Acar ,İsmail Kanneci,Yakup Atsız,Ahmet Eren,mehemt Ayhan .

 

 

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, düğün, gökyüzü, okyanus, takım elbise ve açık hava
Yedek üyeler ise :Mesut Arslan ,Halil KanıGüzel, Hüseyin Başak,Recep Tayyip Sağır,Kadir Gören,Hamdi Yazgan,Fuat Tuncel, Ahmet Küçükbal.

Görüntünün olası içeriği: 16 kişi, oturan insanlar ve iç mekan
kongre salonunda çoşkulu geçen kongrede partililer hatıra fotoğrafı çektiler .

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava
Kongre sonrası ise Ak Parti Gençlik Kolları Mkyk Üyesi Av.Abdurrahman Döğücü , Ak Parti Şanlıurfa İl Gençlik Kolları Başkan Vekili Mehmet Cem Beyaz ve beraberindeki heyet Eski Halfeti İlçesinde Kasrı Canan Butik Otel Yönetim kurulu başkanı ve Ak Parti Halfeti İlçe Başkanı Av. Canan Onur Seyyar `ı kasrı canan butik otelde ziyaret ettiler.

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, ayakta duran insanlar, dağ ve açık hava

Gelen heyet hayran kaldı saklı şehir halfeti ilçesine. kasrı canan butik otelden Halfeti manzarasına bakarken kuş bakışı hayran kaldılar saklı şehir halfeti ilçesine.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, takım elbise ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, ayakta duran insanlar, takım elbise ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, okyanus, açık hava ve su

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve ayakkabılar

Görüntünün olası içeriği: 23 kişi, oturan insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, oturan insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 23 kişi, oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: 21 kişi, Kebapçı Mahmut dahil, ayakta duran insanlar

 

Görüntünün olası içeriği: 19 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, ayakta duran insanlar, oturan insanlar ve iç mekan

 
Ak Parti Halfeti Gençlik Kolları Kongresine Binlerce Kişi Katıldı Ak Parti Halfeti
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
şanlıurfa urfa