Advert
Advert

SURUÇ'TA SALONA SIĞMAYAN EĞİTİM

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi, Yeşilay Şanlıurfa Şubesi ve Suruç Anadolu Gençlik Derneği Milli Gençlik Vakfı işbirliğiyle bugün Suruç Fen Lisesi Kapalı Spor Salonu'nda 400 öğrenciye "Madde ile Mücadele ve Teknoloji Kullanımı" ile ilgili seminer düzenlendi. Semineri; Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik ve Yeşilay Formatör Mehmet Tabak verdiler.

SURUÇ'TA  SALONA  SIĞMAYAN  EĞİTİM
SURUÇ'TA  SALONA  SIĞMAYAN  EĞİTİM Admin
Bu içerik 240 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 
AGDMGV Suruç İlçe Başkanlığı Ramazan Güner, gençlere verdiği ehemmiyeti anlatarak işbirliğinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan'a, Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik'e teşekkür etti.
Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik, Sayın Valimiz Abdullah Erin'e, İl Müftümüz İhsan Açık'a ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin Turan'a  teşekkür ederek işbirliğinde yaptığı çalışmaları anlattı. Gençlerin geleceğimizin teminatı olduğunu, gençleri çok önemsediğini söyleyen Çelik, bu manada gençlerin çok dikkatli ve uyanık olmalarını istedi.
Çelik programda, Sayın Valimiz Abdullah Erin'in, İl Müftümüz İhsan Açık'ın ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin Turan'ın selâmlarını salondakileri iletti. Programa Suruç Kaymakamı Özel Kalem Müdürü, İlçe Nüfus Müdürü, İlçe TUGVA Başkanlığı, Okul Müdürleri, Öğrenciler Veliler ve Öğretmenler katıldı. İl TBM Formatör Öğretmeni Mehmet Tabak, katılımcıları teknoloji kullanımı ile ilgili bilgilendirdi. Seminer oldukça ilgi toplad
SURUÇ EĞİTİM AGDMGV Suruç İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan' TUGVA İl Müftümüz İhsan Açık Abdullah Erin'
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
şanlıurfa urfa