Advert
Advert

TISİAD Irak `ta Irak İşadamları Birliğini Ziyaret Etti

TISİAD (Türkiye Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği ) Genel Başkanı Nevaf Kılıç Beraberinde Yönetim kurulu üyesi Recep Metin ve Finlandiya TISİAD Temsilcisi Ahmet Çıray Irak Ülkesinde Iraqi Business Men Union ( Irak İşadamları Birliği ) Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Raghib R. Bleibel ve yönetim kurulu üyelerini Bağdat`taki Genel Merkezinde ziyaret ettiler.

TISİAD  Irak `ta  Irak İşadamları Birliğini Ziyaret Etti
TISİAD  Irak `ta  Irak İşadamları Birliğini Ziyaret Etti Admin
Bu içerik 839 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-BAĞDAT –ÖZEL HABER

TISİAD (Türkiye Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği ) Genel Başkanı Nevaf Kılıç Beraberinde Yönetim kurulu üyesi Recep Metin ve Finlandiya TISİAD Temsilcisi Ahmet Çıray  Irak Ülkesinde   Iraqi Business Men Union ( Irak İşadamları Birliği ) Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Raghib R. Bleibel ve yönetim kurulu üyelerini Bağdat`taki  Genel Merkezinde ziyaret ettiler.

 Iraqi Business Men Union ( Irak İşadamları Birliği ) Irak 'ın 18 ilinde 28.000 üyesi  Olan bir İş Adamları birliği.

TISİAD (Türkiye Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği ) Genel Başkanı Nevaf Kılıç Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e  Irak ziyareti hakkında bilgi verdi .

Genel Başkan Kılıç, Irak İşadamları Birliği   Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Raghib R. Bleibel ve yönetim kurulu üyelerini Bağdat`taki  Genel Merkezinde yönetim kurulu üyelerimiz ile ziyaret ettik. İkili görüşmeler içinde bir araya geldik. TISİAD   çalışmaları hakkında bilgi vererek. Türkiye ve Irak iş adamları için ne gerekiyorsa beraber hareket etme kararı  aldık .buda ülkemiz açısından güzel ve olumlu bir çalışmaya imza attık  Tısiad olarak.

Iraqi Business Men Union ( Irak İşadamları Birliği ) Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Raghib R. Bleibel ise   TISİAD (Türkiye Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği ) Genel Başkanı sayın  Nevaf Kılıç ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden dolayı mennuniyetleri  ilettiler. Bundan sonra iki dernek beraber hareket etme kararı aldıklarını ifade ederek şunları söyledi ,  TISİAD 'a Irak 'ta her konuda destek olmaya hazır olduklarını söylediler.

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, Nevaf Kılıç dahil, ayakta duran insanlar ve takım elbise

 

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, Nevaf Kılıç dahil, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Nevaf Kılıç dahil, ayakta duran insanlar ve takım elbise

TISİAD Irak `ta Irak İşadamları Birliğini Ziyaret Etti TISİAD IRAK İŞ ADAMLARI BİRLİĞİ TÜRKİYE
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
Nevşehir’de F-16 uçağı düştü
Nevşehir’de F-16 uçağı düştü
şanlıurfa urfa