Advert
Advert

Tümkiad Genel Başkanı Tanrıkulu Aracı Yanan Üyesine Ziyaret

İstanbul Çatalca ilçesinde Aracı kundaklanarak aracı küllere çevrilen Tümkiad üyesi ,Ak Parti Çatalca Meclis üyesi ve İş Kadını Tuba Uzun `a TÜMKİAD Genel Başkanı Nihat Tanrıkulu 50 Araçla üyesini ziyaret etti.

Tümkiad Genel Başkanı  Tanrıkulu Aracı Yanan  Üyesine Ziyaret
Tümkiad Genel Başkanı  Tanrıkulu Aracı Yanan  Üyesine Ziyaret Admin
Bu içerik 362 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MURAT UYGUR –İSTANBUL

İstanbul  Çatalca ilçesinde Aracı kundaklanarak aracı küllere çevrilen  Tümkiad üyesi ,Ak Parti Çatalca Meclis üyesi ve İş Kadını Tuba Uzun `a TÜMKİAD Genel Başkanı Nihat Tanrıkulu 50 Araçla üyesini ziyaret etti.

TÜMKİAD Genel Başkanı Nihat Tanrıkulu , öncelikle Tümkiad Üyemiz iş kadını Tuba Uzun  Hanım  Efendiye  geçmiş olsun . Tümkiad ailesi olarak 50 kişilik üyes İle  Tuba hanıma yapılan saldırı yapılmış ise bize yapılmıştır yapılmamış  ise geçmiş olsun dileklerimi ifade ediyoruz.  Emniyet soruşturması devam ediyor . Geçmiş olsun birlik ve beraberlik içindeyiz geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz Tümkiad  Ailesi olarak yanındayız.

Tümkiad üyesi ,Ak Parti Çatalca Meclis üyesi ve İş Kadını Tuba Uzun ise Aracımın yakılması  kimler ve kimler tarafından yapıldığını bilinmiyor . Çatalca Emniyeti ve itfaiye `sinden   Raporları çıkmadı .tam anlamı ile rapor çıkmadı Tümkiad  ailem yanımda olduğu için teşekkür ediyor

Tümkiad Genel Başkanı Tanrıkulu Aracı Yanan Üyesine Ziyaret TÜMKİAD İSTANBUL ÇATALÇA
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
Nevşehir’de F-16 uçağı düştü
Nevşehir’de F-16 uçağı düştü
şanlıurfa urfa