Advert
Advert

OKUL TANITIMLARI DEVAM EDİYOR

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı İpekyol Gençlik Merkezi ailelilere, gençlere ve toplumun her kesimine daha kaliteli hizmetler ve katkılar sunmak üzere Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Gençlik Merkezlerini anlatmak için Bugün Göbeklitepe Ortaokulunda tanıtımlarına devam ediyor.

OKUL TANITIMLARI DEVAM EDİYOR
OKUL TANITIMLARI DEVAM EDİYOR Admin
Bu içerik 313 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Şanlıurfa İpekyol Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm AKTABUR; Gençlik Merkezlerinin amacı; Gençlerin serbest zamanlarını sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle değerlendiren, bilgi ve beceri sahibi olmalarına yardımcı olan,  gençlerin ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda fırsat vererek topluma aktif vatandaşlar olarak katılmalarını sağlayan ve gençleri her türlü zararlı alışkanlıklardan korumaya yönelik çalışmaları yürüten, sağlık, eğitim, vergi konuları ve benzeri alanlarda gençleri bilinçlendirmeye çalışan, topluma faydalı bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunan kurumlardır. Bu maksatla İl Müdürlüğümüze bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren İpekyol Gençlik Merkezimiz gerek Gençlik ve Spor Bakanlığının ülke düzeyinde yaptığı ve yapacakları faaliyetleri gençlerimize okullarda tanıtımını yaparak bilgilenmelerini ve gençlik merkezlerinin ücretsiz olan tüm imkanlarından istifade etmelerini istiyoruz.

Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm AKTABUR; İpekyol Gençlik Merkezimizde Bağlama, Resim, İngilizce, Masa Tenisi, Satranç, Bilgisayar, Arapça, Kuran-ı Kerim, İşaret Dili, Tiyatro, Değerler Eğitimi ve  Atölye çalışmaları ve daha birçok hizmetler verilmektedir. Bunun yanısıra Ağaç ekimi, kan bağışı, engellilere yapılan çalışmalar, gaziler ve şehitlere yönelik hizmetler, Suriyelilere yönelik sosyal uyum,  cami temizliği, başarı, motivasyon seminerleri, gönüllülük faaliyetleri, kitap okuma halkaları geziler ve kamplarla ilgili çalışmalarımız bulunmaktadır. Dedi.

            Bizlere her çalışmalarımızda desteklerini esirgemeyen başta Sayın Valimiz Abdullah ERİN, Vali Yardımcımız Sayın Ahmet YILDIZ’ a teşekkür ediyorum. Çalışmalarımız son sürat devam edecek olup, Tüm halkımızı ve gençleri gençlik merkezlerinden istifade etmeye davet ediyorum dedi.

OKUL TANITIMLARI DEVAM EDİYOR Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şanlıurfa İpekyol Gençlik İpekyol Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm AKTABUR;
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
Nevşehir’de F-16 uçağı düştü
Nevşehir’de F-16 uçağı düştü
şanlıurfa urfa