Advert
Advert

ŞUSİAD Başkanı Gök `Ten 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Şanlıurfa Sanayici ve İş Adamları Derneği [ ŞUSİAD ] Başkanı M.Salih Gök , istiklal ve istikbal mücadelesinde ön sıralarda yer alan kadınların, günümüzde ekonomik, sosyal ve siyasal alanda önemli başarılara imza attığını söyledi.

ŞUSİAD Başkanı Gök `Ten 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı
ŞUSİAD Başkanı Gök `Ten 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı Admin
Bu içerik 270 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA 

Şanlıurfa  Sanayici ve İş Adamları Derneği [ ŞUSİAD ]  Başkanı  M.Salih Gök , istiklal ve istikbal mücadelesinde ön sıralarda yer alan kadınların, günümüzde ekonomik, sosyal ve siyasal alanda önemli başarılara imza attığını söyledi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımlayan Başkan Gök, kadınların, toplumsal hayattaki en önemli rol model olduğuna vurgu yaptı.

Başkan Gök , “Güçlü, istikrarlı ve sağlam ekonomi oluşturmak için girişimcilik ya da istihdamla iş hayatına katılacak kadın sayısını artırmamız gerekir. Kadınların iş gücüne daha fazla katılmasını sağlamak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” dedi.

En gelişmiş ülkelerin, her alanda kadınların gücüne inanan milletlerden oluştuğunu vurgulayan Başkan Gök, şunları kaydetti:

“Nüfusumuzun yarısını oluşturan, yarınlarımız olan evlatlarımızı dünyaya getiren, yetiştiren, eğiten kadınların iş hayatında daha çok yer alması gerekir. Ekonomide, siyasette ve sosyal hayatta kadınlar daha çok yer almalı, görev üstlenmeli. Yalnız erkeklerin katkısı ile Türkiye’nin hedeflediği normlara ulaşması mümkün değildir. 2023 hedeflerine kadınların katkısı olmadan ulaşamayız.”

Başkan Gök , mesajında devamla, “Aile ve toplum yapısının temel direği, ekonominin olmazsa olmazı olan kadınların, toplumda hak ettikleri saygınlığı görmeleri ve hakları olan görevleri üstlenmeleri dileği ile ‘Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarım” görüşlerine yer verdi.

 

ŞUSİAD Başkanı Gök `Ten 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı başkan m.salih gök şusiad şanlıurfa kadınlar günü
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
Nevşehir’de F-16 uçağı düştü
Nevşehir’de F-16 uçağı düştü
şanlıurfa urfa