Advert
Advert

ŞUTSO Meclis Başkanı Taş ` Tan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Meclis Başkanı ve HasBalkon Restaurant Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Taş , 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, kadınların hayatın her alanında aktif olması gerektiğinin altını çizerek, "Unutulmamalıdır ki kadınlarımızın elde ettiği başarılar hepimiz için ilham kaynağıdır" dedi.

ŞUTSO Meclis Başkanı Taş ` Tan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı
ŞUTSO Meclis Başkanı Taş ` Tan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı Admin
Bu içerik 210 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA 

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Meclis Başkanı ve HasBalkon  Restaurant   Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Taş , 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, kadınların hayatın her alanında aktif olması gerektiğinin altını çizerek, "Unutulmamalıdır ki kadınlarımızın elde ettiği başarılar hepimiz için ilham kaynağıdır" dedi.

Başkan Taş , yazılı olarak yaptığı açıklamada; " Daha yaşanabilir bir dünya için kadınlarımızın hayatın her alanında aktif olmaları en büyük temennimizdir. İş gücü ve istihdamda kadınlarımıza daha fazla yer verilmesi toplumsal hedefimiz olmalıdır. Unutulmamalıdır ki kadınlarımızın elde ettiği başarılar hepimiz için ilham kaynağıdır. Toplum için üreten, hayata değer katan tüm kadınlarımız başımızın tacıdır. Bu duygu ve düşüncelerle  8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum" diye konuştu.

ŞUTSO Meclis Başkanı Taş ` Tan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı başkan mustafa taş şanlıurfa şutso 8 mart dünya kadınlar günü mesajı
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
Nevşehir’de F-16 uçağı düştü
Nevşehir’de F-16 uçağı düştü
şanlıurfa urfa