Advert
Advert

"Şanlıurfa, Kadınları İle Daha Da Güçlü"

Başkan Nihat Çiftçi, "Şanlıurfa, Kadınları İle Daha Da Güçlü"

Admin
Bu içerik 159 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Büyükşehir Belediyesinde çalışan kadın personelle bir araya gelerek "Şanlıurfa Kadınları ile daha da güçlü" dedi.

 

Kadınlar günü dolayısıyla Büyükşehir Belediyesinde çalışan kadın personellerle bir araya gelen Başkan Çiftçi ve Eşi Sema Çiftçi, bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

 

Başkan Nihat Çiftçi, "Kadın ve Aileyi Yapısını Gözetiyoruz"

 

Büyükşehir Belediyesi'nin kadına ve aileye yönelik yapmış olduğu çalışmaları anlatan Başkan Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi olarak kadınlara yönelik uygulanan pozitif ayrımcılığın önemine değindi.

 

Çalışma hayatında olduğu gibi hayatın her alanında kadınların önemli bir rol üstlendiğini belirten Başkan Çiftçi, "Kadınlara yönelik yaşanan olumsuz gelişmelerin son bulmasını temenni ediyorum" dedi.

 

Büyükşehir Belediyesinin kendi içinde başlattığı yapılaşma ile Kadınlara yönelik büyük adımlar attığının altını çizen Başkan Nihat Çiftçi, "Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutluyorum. Kadınlarımızın aile ve toplum içindeki yeri 1 güne sığdırılamaz. Büyükşehir Belediyesi olarak kurmuş olduğumuz Kadın Aile Şube Müdürlüğümüz, Şanlıurfa'mızda Kadının yerini, Ailenin yerini, Aile huzurunu ve gelişimine yönelik bir dizi güzel çalışmalara imza atıyor" dedi

 

Başkan Nihat Çiftçi, "Kurumların İlerlemesi Noktasında Kadın Gücüne Güveniyoruz"

 

Büyükşehir Belediyesinde Şanlıurfa için hizmet veren bütün kadınlara teşekkür eden Başkan Nihat Çiftçi, "Büyükşehir Belediye Başkanlığı olarak kadınlara pozitif ayrımcılıkla baktığımızı belirtmek istiyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak 330 kadın çalışanımız Şanlıurfa'ya hizmet ediyor. Kurumuzun daha iyi çalışması, başarılı projelere imza atması açısından ellerinden gelenini yapıyorlar. Ve Gerçekten kurumların ilerlemesi noktasında kadın gücüne güveniyoruz" dedi.

Şanlıurfa Kadınları İle Daha Da Güçlü Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Büyükşehir Belediyesinde çalışan kadın
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
şanlıurfa urfa