Advert
Advert

CEZA İNFAZ KURUMUNDAKİ KADINLAR UNUTULMADI

Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Hilvan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsünde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle etkinlikler yapıldı.

CEZA İNFAZ KURUMUNDAKİ KADINLAR UNUTULMADI
CEZA İNFAZ KURUMUNDAKİ KADINLAR UNUTULMADI Admin
Bu içerik 155 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

Etkinliğe Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığını temsilen katılan Cumhuriyet Savcısı Fatih ÇAM ve İnfaz Hâkimi Dursune KÜÇÜKEL'in yanı sıra Gap Bölge İdare Kalkınma Başkanı Sadrettin KARAHOCAGİL ve Ceza İnfaz Kurumu personelleri katıldı.

Cumhuriyet Savcısı Fatih ÇAM, tüm tutuklu ve hükümlü kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak, "Bu dünyada eğer kadın olmaz ise, adam da olmaz. Bir erkeği yetiştiren bir kadındır. Ve o da annedir. Bizim kadınımız değerlidir. Bizim kadınımız Çanakkale savaşında cepheye kağnı ile erzak taşıyandır. Bizim kadınımız 15 Temmuz Hain Darbe Girişiminde Tankın önünde durandır. Ceza İnfaz Kurumunda geçirdiğiniz tüm vakitlerinizi daha iyi değerlendirip kendinizi dışarıdaki sosyal hayata daha iyi hazırlamalısınız. Siz kendinizi daha iyi geliştiresiniz diye Ceza İnfaz Kurumlarımızda bir çok sosyal etkinlik ve eğitici kurslar açtık. Ben hepinizin pişmanlıklarınızdan ders çıkararak geleceğe yönelik daha iyi kararlar vereceğinize inanıyorum. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüzü kutluyorum. Bugün aramızda bulunan Doret HABİB'e de katkılarından dolayı teşekkür ediyorum." Dedi. 

Girişimci iş kadını Doret HABİB de bir konuşma yaparak kadın tutuklu ve hükümlülere birikimlerini aktararak kadın tutuklu ve hükümlülerin sorularını yanıtladı. 

 Cumhuriyet Savcısı Fatih ÇAM, etkinliğe katılan konuşmacıların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak kendilerine çiçek takdim etti. 
Etkinlik sonunda tutuklu ve hükümlü kadınlara müzik dinletisi gerçekleştirildi.

Etkinliğe Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığ Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı Hilvan Ceza İnfaz Kurumları Kadınlar Günü nedeniyle etkinlikler yapıldı.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
şanlıurfa urfa