Advert
Advert

Gaziantep` te 250 Şehidimizin İsmi Yaşatıldı

Gaziantep, Şahinbey ilçesinde Şehit İsa Karakaş Ortaokulun’da 250 Şehidimizin ismi yaşatıldı. Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen yaptığı basın Açıklamasında söyledi.

Gaziantep` te   250 Şehidimizin İsmi Yaşatıldı
Gaziantep` te   250 Şehidimizin İsmi Yaşatıldı Admin
Bu içerik 372 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT- GAZİANTEP 
Gaziantep, Şahinbey  ilçesinde Şehit İsa Karakaş Ortaokulun’da 250 Şehidimizin ismi yaşatıldı. 
Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen yaptığı basın Açıklamasında söyledi.
Genel Başkan Sözen , Şehit İsa Karakaş’ın annesi, kız kardeşi, Şehit eşleri ve kardeşlerinden oluşan Ay Yıldızın Gölgesindekiler isimli bir gurup, Gaziantep Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneğimiz iş birliği ile Okuldaki 37 sınıfa Şehit Güvenlik Korucularımızın ismi verildi. 37 sınıfın kapısına Şehit asker ve polislerin resimleri ile giydirme yapıldı. 150 Polis, asker, korucu, kaymakam, öğretmen, hakim, savcı ve sivil şehitlerimizin biyografileri tüm okulun koridorlarına yapıldı. 
Şehitlerimizin isimlerinin yaşatılması ve kendilerine saygının bir ifadesi olarak yapılan bu çalışmada emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bu çalışma ile geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize vatan sevgisi aşılanmıştır. Şehitlerimizin ismini gören okuldaki öğrenciler Şehitlik mertebesinin ne denli önemli olduğunu bir kez daha görmüş olacaklar. Bir ilk olması bakımından son derece önemli olan bu çalışma, Şehitlerimize ve onların ailelerine duyulan bir saygının ifadesidir. Bu çalışmanın diğer okullara ve kurumlara da örnek olmasını temenni ediyorum. Vatan için canlarını feda eden Aziz şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak, onların ailelerine sahip çıkmak hepimizin görevidir. Vatan için canlarını feda eden Şehitlerimiz için ne yapsak azdır. 
Başta şehit babamın ismini ve diğer şehitlerimizin isimlerini yaşatan Okul yönetimine, çalışmada emeği geçen Şehit İsa Karakaş’ın ailesine, Şehit yakınlarından oluşan Ay yıldızın Gölgesindekiler Gurubuna, Gaziantep Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği Başkanımız Mustafa Tatlı’ya teşekkür ediyorum. Önümüzdeki günlerde Okulu ziyaret edip emeği geçenlere teşekkür ifadesi olarak plaket takdim edeceğiz. Ayrıca Konfederasyon olarak söz konusu okula bir kütüphane yapıp öğrencilerimizin hizmetine sunacağız.  

 

 

 

Gaziantep` te 250 Şehidimizin İsmi Yaşatıldı Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen gaziantep Gaziantep Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği Başkanımız Mustafa Tatlı
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
Nevşehir’de F-16 uçağı düştü
Nevşehir’de F-16 uçağı düştü
şanlıurfa urfa