Advert
Advert
Advert

Nurdağı Belediye Başkanı Yıldırır `dan Eğitime Örnek Davranış

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP -ÖZEL HABER Gaziantep Ak Parti `li Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır ,2014 yılından Beri Belediye Başkanı Olduğundan bugüne Kadar ilçede okullarda onarım, tadilat v.b Örnek Çalışmasından Dolayı İlçe Halkın Taktirini Topluyor . Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e 2014 yılında Belediye Başkanı Olduğundan bugüne eğitime vermiş olduğu desteklerinden dolayı açıklamalarda bulundu.

Nurdağı Belediye Başkanı Yıldırır `dan Eğitime  Örnek Davranış
Nurdağı Belediye Başkanı Yıldırır `dan Eğitime  Örnek Davranış Admin

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP -ÖZEL HABER
Gaziantep Ak Parti `li Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır ,2014 yılından Beri Belediye Başkanı Olduğundan bugüne Kadar ilçede okullarda onarım, tadilat v.b Örnek Çalışmasından Dolayı İlçe Halkın Taktirini Topluyor .

Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e 2014 yılında Belediye Başkanı Olduğundan bugüne eğitime vermiş olduğu desteklerinden dolayı açıklamalarda bulundu.

Başkan Yıldırır, 2014 yılı Mart ay’ında Belediye seçimlerini kazandığımız ilk günden itibaren, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’müzün talepleri doğrultusunda, okullarımızın ihtiyaç duydukları bakım, onarım ve tadilat çalışmalarını, Belediyemizin imkanları doğrultusunda yaparak öğretmen ve öğrencilerimizin daha temiz daha güzel ve daha sağlıklı bir ortamda eğitim görmelerine katkıda bulunmaktayız.

Başkan Yıldırır, 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim yılı öncesinde okullarımızda bakım, onarım, boya-badana, çevre temizliği, çevre duvar tadilatı ve wc yapımı çalışmalarımız devam ediyor. ayrıca okullarımızın bahçelerine öğrencilerimizin teneffüslerde dinlenmeleri için bank ve çocuk oyun grubu (park) yerleştirerek güzel ve eğlenceli bir vakit geçirmelerini sağlıyoruz. Biliyoruz ki bugünün küçükleri, yarının büyükleri olarak ülkemize büyük hizmetler yapacaklar. Bu nedenle eğitime hep destek tam destek veriyoruz .

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, ağaç, açık hava ve doğa

Nurdağı Belediye Başkanı Yıldırır `dan Eğitime Örnek Davranış NURDAĞI BELEDİYESİ NURDAĞI BELEDİYE BAŞKANI MEHMET YILDIRIR NURDAĞI GAZİANTEP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Motosiklet sürücüsü hayatını kayıp etti
Motosiklet sürücüsü hayatını kayıp etti
Sri Lanka'da 10'uncu patlama ölü ve yaralılar var
Sri Lanka'da 10'uncu patlama ölü ve yaralılar var