Advert
Advert
Advert

Şanverdi Reyhanlı ilçesinin Mimarı Olduğunu Açıkladı

Rakeen Uluslararası Yardım Derneği Başkanı ve Ak Parti Reyhanlı Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Faruk Temel, 2004-2018 Reyhanlı Belediye Başkanı ve 27.Dönem Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi Vekilin Güzel ilçemiz Reyhanlı ilçesinin Mimarı olduğu hakkında açıklamalarda bulundu .

Şanverdi Reyhanlı ilçesinin Mimarı Olduğunu Açıkladı
Şanverdi Reyhanlı ilçesinin Mimarı Olduğunu Açıkladı Admin

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL -ÖZEL HABER 
Rakeen Uluslararası Yardım Derneği Başkanı ve Ak Parti Reyhanlı Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Faruk Temel, 2004-2018 Reyhanlı Belediye Başkanı ve 27.Dönem Ak Parti Hatay Milletvekili  Hüseyin Şanverdi  Vekilin Güzel ilçemiz Reyhanlı  ilçesinin Mimarı olduğu hakkında açıklamalarda bulundu.


Temel , Ak Parti Hatay Milletvekilimiz Sayın  Hüseyin Şanverdi Vekilimizin Hatay Reyhanlı ilçemizin mimarı olduğunu .bir halk kahramanı ,bir halk aşığı ,kendini Reyhanlı ilçesine Adayan  Milletvekili olduğu günden itibaren her zamanki gibi halkın sevgisini kazanan ,her zaman vatandaşın telefonuna cevap veren .24 saat halkın hizmetinde olan .ilçenin derdi ile uğraşan o bir Reyhanlı ilçemizin Kralı o bir halk adamı ,o bir bir reyhanlı sevdalısı.

 

Temel Milletvekili Şanverdi Reyhanlı ilçesinin Mimarı Olduğunu Açıkladı ÖMER FARUK TEMEL REYHANLI İLÇESİ MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN ŞANVERDİ HATAY AK PARTİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yangın çıkan fabrikada 4 milyon liralık hasar meydana geldi
Yangın çıkan fabrikada 4 milyon liralık hasar meydana geldi
Motosiklet sürücüsü hayatını kayıp etti
Motosiklet sürücüsü hayatını kayıp etti