Advert
Advert
Advert

Gaziantep `te Azizoğlu Oto Rot Balansın Açılışı Yapıldı

Gaziantep Şehitkamil ilçesi Şehitkamil oto Sanayi Sitesi İçerisinde 4×8 Azizoğlu Oto Rot Balans Açılışı Yapıldı. 4×8 Azizoğlu Oto Rot Balans Yönetim kurulu Başkanı İbrahim Begit ,gelen misafirleri tek tek karşıladı.sevenleri yalnız bırakmadı .

Gaziantep `te Azizoğlu Oto Rot Balansın Açılışı Yapıldı
Gaziantep `te Azizoğlu Oto Rot Balansın Açılışı Yapıldı Admin

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP -ÖZEL HABER
Gaziantep Şehitkamil ilçesi Şehitkamil oto Sanayi Sitesi İçerisinde 4×8 Azizoğlu Oto Rot Balans Açılışı Yapıldı.

4×8 Azizoğlu Oto Rot Balans Yönetim kurulu Başkanı İbrahim Begit ,gelen misafirleri tek tek karşıladı.sevenleri yalnız bırakmadı .

Açılış Töreninde Kurbanların kesilmesi ile dualar okundu .dua okunmasından sonra
Açılış Kurdelesini Birecik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Halil Aykılıç,Birecik Kamyoncular ve Minibüsçüler Odası Başkanı Mehmet Begit , Birecik Birlik Başkanı Mustafa Çiçek ve Şehitkamil Oto Sanayi Sitesi Başkanı Zeki Durgun ve Hikmet Bozkan Bismillah diyerek kurdeleyi kestiler . Diğer katılanlar ise Begit Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Halil Begit, Avrupa Gazeteciler Derneği Gaziantep İl Temsilcisi Gazeteci Abdullah Yiğit, Şehitkamil Oto Sanayi Sitesi yönetim kurulu üyeleri , Birecik Birlik yönetim kurulu üyeleri , Begit Ailesi ,yakınları ve dostları katıldı .

Aykılıç ,Azizoğlu Oto Rot Balans Yönetim kurulu Başkanı İbrahim Begit ` ın işyerinin hayırlı uğurlu olsun. dedi.

Durgun ise Şehitkamil oto sanayi sitemiz içerisinde genç girişimci İbrahim begit kardeşimin işyeri hayırlı uğurlu olsun . Azizoğlu Rot Balans ile işyerlerimiz 105 `e yetişti. Gaziantep şehitkamil oto sanayi sitesi her gün geçtikçe yeni yenilikler ile Gaziantep halkımıza hizmet etmek için son dönem teknoloji ürünleri ile esnaflarımıza ve halkımıza hizmet etmek için çalışıyor.

4×8 Azizoğlu Oto Rot Balans Yönetim kurulu Başkanı İbrahim Begit , Öncelikle İşyerimizin açılışına katılanlara tek tek teşekkür ediyorum .
Hizmeti Gaziantep , ilçelerinin ve çevre il ve çevre ilçelerinin hizmetine getirdik .Gaziantep ilimizde ilk olarak son sistem donanımlı 4×8 Rot Balans ayar cihazı getirdik . tam donanımlı cihazlarımızla tecrübeli personellerimizle hizmette sınır tanımıyoruz .
Mutlaka her araç sahibinin Ön Düzen Tamiratı yapılan .Her Araç Daha Sağlıklı Yol Gidebilmesi için Mutlaka Rot Ayarı Yapması lazım .diyerek Bismillah dedik açılışımızı yaptık Allaha Şükürler olsun .dedi.

Açılış sonrası Başkanlar ve gelen konuklar hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişiGörüntünün olası içeriği: 11 kişi, Orhan Begit, Mustafa Çiçek ve Ibrahim Begit dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 8 kişi, Mehmet Begit, Ibrahim Begit ve Aziz Begit dahil, gülümseyen insanlarGörüntünün olası içeriği: 9 kişi, Orhan Begit dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, Mehmet Begit dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, kalabalık ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 8 kişi, Ibrahim Begit dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 10 kişi, Aziz Begit, Orhan Begit ve Mehmet Begit dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, kalabalık ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 11 kişi, Aziz Begit, Halil Begit, Orhan Begit ve Mehmet Begit dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, açık havaGörüntünün olası içeriği: 8 kişi, Ibrahim Begit ve Erhan Özdemir dahil, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, Mustafa Küçükoğlu ve Orhan Begit dahil, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, Mehmet Ali Ardan ve Erhan Özdemir dahil, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, Ibrahim Begit dahil, ayakta duran insanlar ve oturan insanlarGörüntünün olası içeriği: 1 kişi, iç mekanGörüntünün olası içeriği: 2 kişiGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, Aziz Begit dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: Ibrahim Begit

Görüntünün olası içeriği: Orhan Begit, gülümsüyor, açık hava

Gaziantep `te Azizoğlu Oto Rot Balansın Açılışı Yapıldı gaziantep şehitkamil şehitkamil sanayi sitesi açılış töreni azizoğlu oto rot balans
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yangın çıkan fabrikada 4 milyon liralık hasar meydana geldi
Yangın çıkan fabrikada 4 milyon liralık hasar meydana geldi
Motosiklet sürücüsü hayatını kayıp etti
Motosiklet sürücüsü hayatını kayıp etti