Advert
Advert
Advert

Kızıl’dan Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Gaziantep Spor Eski As Başkanı Kızıl Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili İş Adamı Mehmet Kızıl, yarın başlayacak olan 2018-2019 eğitim-öğretim yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Kızıl’dan Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı
Kızıl’dan Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı Admin

ABDULLAH YİĞİT –İSTANBUL
Gaziantep Spor Eski As Başkanı Kızıl Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili İş Adamı Mehmet Kızıl, yarın başlayacak olan 2018-2019 eğitim-öğretim yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Kızıl, yarın başlayacak olan eğitim-öğretim yılı öncesi öğrenci, öğretmen ve velilere başarı temennisinde bulundu. Kızıl, “Sevgili öğrenciler, eğitim camiamızın değerli üyeleri ve değerli velilerimiz; her yönüyle yepyeni bir başlangıca, hep beraber merhaba diyoruz. Ülkemizin geleceği çocuklarımızın yüreklerinde, bilgi ve sevgi ışığını yakmak üzere eğitim-öğretim yılına başlamanın heyecanını yaşıyoruz. Çağdaş eğitim, toplumsal yaşamımızın biçimlendirilmesinde, geleceğe yönelik adımlarımızın belirlenmesinde ve çağdaşlaşma sürecinin başarıya ulaşmasında vazgeçilmez ögedir. Sağlam temeller üzerine kurulmuş bir yaşam, çocuklarımızın geleceği için olduğu kadar, genç nüfus yoğunluğuna sahip cumhuriyetimizin geleceği için de temel koşuldur. İlimize şehrimize ve ülkemize değer katacak, güçlü kılacak, teknolojiye hakim, eleştirel düşünebilen, kendine güveni yüksek ve yepyeni fikirler üretebilen, vizyonu geniş bireylerin oluşması eğitim anlayışımızın temelini güçlendirmektedir” dedi.


Eğitim hakkının kutsal bir hak olduğuna vurgu yapan Kızıl, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Her şeyin büyük bir hızla değiştiği, beklentilerin, talepler ve mesleklerin sürekli bir değişim içinde olduğu günümüzde, eğitim konusunda fiziki imkanlarımızı sürekli gözden geçiriyor. Sevgili öğrenciler; başarı, birden çok faktöre bağlı olarak ulaşılabilen bir olgudur. Başarıya ulaşmada; sorumluluk duyma, planlı çalışma, kararlı olma ve kendine güvenme başarının olmazsa olmazlarıdır. Ayrıca öğretmenlerinizi ve okulunuzu, birbirinizi seviniz, zararlı alışkanlıklardan kaçınınız. Sizler eğitimin temel yapı taşlarısınız. Eğitim-öğretim alanında yapılan her türlü fedakarlık, çaba ve yatırım, sizler içindir. Sizler başarılı oldukça, bizler de mutlu ve huzurlu olacak, geleceğimize güvenle bakacağız.”Onları önemseyiniz ve önemli olduklarını hissettiriniz”.


Öğrencilerin geleceğe hazırlanmasında öğretmenlere büyük görev düştüğünü vurgulayan Kızıl şunları söyledi: “Değerli öğretmenlerimiz; çocuklarımızın geleceğe hazırlanmasında en önemli görev size düşmektedir. Ailelerimiz en kıymetli varlıkları olan çocuklarını, sizlerin ellerine teslim etmektedirler. Sizin de asli göreviniz, bu çocuklarımızı milli, ahlaki, insani ve evrensel değerlerle yetiştirmek ve hayatta lazım olacak bilgileri öğretmek, becerileri kazandırmaktır. Onun için onları seviniz, sayınız, önemseyiniz ve önemli olduklarını hissettiriniz. Onların yetiştirilmek üzere size teslim edildiğini ve hata yapabileceklerini unutmayınız. Bu duygu ve düşüncelerle, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve eğitim camiasına başarılar diliyor, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının sağlık, mutluluk, huzur ve başarılarla dolu geçmesini temenni ediyorum.”

Kızıl’dan Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı MEHMET KIZIL GAZİANTEP İSTANBUL EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI KIZIL HOLDING
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Motosiklet sürücüsü hayatını kayıp etti
Motosiklet sürücüsü hayatını kayıp etti
Sri Lanka'da 10'uncu patlama ölü ve yaralılar var
Sri Lanka'da 10'uncu patlama ölü ve yaralılar var