Advert
Advert

Doç. Dr. Karataş'tan İmza Gününe Davet!

Urfalı akademisyen Siyaset Bilimci Doç. Dr. Kenan Karataş'ın merakla beklenen "Gertrude Bell-İsyan" adlı 3. kitabı raflarda ki yerini aldı.

Doç. Dr. Karataş'tan İmza Gününe Davet!
Doç. Dr. Karataş'tan İmza Gününe Davet! Admin

Alanında en çok satan kitaplar arasında 2. sıraya yükselmeyi başaran ve özel bir üniversitede ders kitabı olarak okutulan  "İstihbarat Örgütleri" kitabının yazarı Doç. Dr. Kenan Karataş'ın, Osmanlı'nın çöküşünü hızlandıran ve "Çöl Kraliçesi" olarak hafızalarda yer alan İngiliz kadın ajan Bell'in hayatını kaleme aldığı "Gertrude Bell-İsyan" adlı kitabı okurlarıyla buluştu. Eskişehir ve Gaziantep kitap fuarlarında düzenlediği imza günlerinde büyük bir ilgi ve alakayla karşılaşan Karataş'ın bir sonra ki durağı 18 Kasım Pazar günü saat 14:00-16:00 aralığında İstanbul Kitap Fuarı'nda düzenlenecek olan imza günü olacak.

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Doç. Dr. Karataş, İstanbul'da ikamet eden hemşerilerini imza gününe davet etti.

Karataş. " Türkiye genelinde düzenlenen imza günlerine katılarak şehrimizi en güzel şekilde temsil etmeye devam ediyoruz. Önümüzde uzun bir fuar maratonu var. İstanbul TÜYAP fuarından sonra Ankara ve Adana'da imza ve söyleşi günlerimiz olacak. Ben buradan İstanbul'da ikamet eden Urfalı kardeşlerimizi Pazar günü saat 14:00-16:00 arasında İstanbul TÜYAP'ta düzenleyeceğimiz imza gününe davet ediyorum. Umarım değerli hemşerilerimiz bizi İstanbul'da yalnız bırakmayacak, katılım sağlayarak bizleri mutlu edeceklerdir." dedi.

 

 

 

 

 

Doç. Dr. Karataş'tan İmza Gününe Davet!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sivas'ta etkili olan 'kar' nedeniyle araçlar yolda kaldı
Sivas'ta etkili olan 'kar' nedeniyle araçlar yolda kaldı
 Kurt Kapanı-28'' denetimleri
Kurt Kapanı-28'' denetimleri