• Türkçe English Arabia
  • Mobil Site
  • Künye
  • İletişim
  • Yeni Kayıt
  • Üye Girişi
Advert
Advert
Advert

Gastronomide Başarı Hikâyeleri Konuşuldu

Arcadia Bağları Kurucu ve Yöneticisi Zeynep Arca Şallıel, Sahan Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Tekin Öztan ve Eataly Zorlu executive Şefi Claudio Chinali, İstanbul Gedik Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü’nin birlikte düzenlediği konferansta bir araya geldi. Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Haydar Özpınar’ın moderatörlüğünü yaptığı “Gastronomide Başarı Hikâyeleri” konulu konferansta konuşmacılar mesleki alanda yaşadıkları zorlukları ve başarı hikâyelerini anlattı.

Gastronomide Başarı Hikâyeleri Konuşuldu
Gastronomide Başarı Hikâyeleri Konuşuldu Admin
Advert

 

İstanbul Gedik Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü’nin birlikte düzenlediği “Gastronomide Başarı Hikâyeleri” konulu konferansta Arcadia Bağları Kurucu ve Yöneticisi Zeynep Arca Şallıel, Sahan Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Tekin Öztan ve Eataly Zorlu executive Şefi Claudio Chinali sektörlerinde yaşanan gelişmelerin yanı sıra markalarının başarı hikâyelerini anlattı.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün, akademisyenlerin ve öğrencilerin katıldığı konferansın sonunda İstanbul Gedik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Zafer Utlu ve Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz  konuşmacılara katılımlarından dolayı teşekkür ederek kendilerine plaket ve çiçek takdim etti.

 

 

 

Gastronomide Başarı Hikâyeleri Konuşuldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oto sanayinde halk otobüsü dehşeti
Oto sanayinde halk otobüsü dehşeti
MİGREN CERRAHİSİ SINIFI GEÇEMEDİ
MİGREN CERRAHİSİ SINIFI GEÇEMEDİ