• Türkçe English Arabia
  • Mobil Site
  • Künye
  • İletişim
  • Yeni Kayıt
  • Üye Girişi
Advert
Advert

FERDİ TAYFUR ŞARKISINA YENİ YORUM

Daha önce 3 albümüyle müzik severlerle buluşan usta yorumcu Ufuk Özel, 6 şarkıdan oluşan 4. çalışmasını Erken müzik etiketile sundu. “Varlığının Tiryakisi’ isimli albümün müzik yönetmenliği başarılı müzik adamı Fatih Doğaner tarafından üstlenildi.

FERDİ TAYFUR ŞARKISINA YENİ YORUM
FERDİ TAYFUR ŞARKISINA YENİ YORUM Admin
Advert

Bir çok şarkısı çeşitli sanatçılar tarafından seslendirilen büyük müzik adamı Ferdi Tayfur’un hiç seslendirilmemiş eserini bulup çalışmasına koyan Ufuk Özel, önemli bir çıkış yapmayı hedefliyor. Söz ve müziği Ferdi Tayfur imzası taşıyan “Varlığının Tiryakisi’ isimli eser Ankara sahnelerinin usta yorumcusunun farklı tarzıyla tekrar müzik dünyasında yarışa giriyor.

 

 İlk klip çalışması Şile, ağvada ünlü yönetmen Serdar Erken tarafından albümle aynı adı taşıyan “Varlığının Tiryakisi” isimli esere yapılırken, dünyaca ünlü top model YULİANA, sanatçıya eşlik etti. Klip çalışmalarında sevecen tavırları ve iş disipliniyle herkesi kendine hayran bırakan YULİANA, hatrı sayılır bir ücretide almayı bildi. Müzik dünyasındaki yarışını büyük yatırımlarla destekleyen Ufuk Özel, merhum sanatçı İbrahim Erkal anısına “Sevme” isimli eserinide çalışmasında yorumladı. Bir sanatçının eserlerinin unutulduğu zaman öldüğüne inandığını ifade eden Ufuk Özel, “İbrahim Erkal bence şarkıların notalarında yaşıyor.Ustaların eserlerini onlara yakışır şekilde yorumladım, müzikal anlamda ve görsel yönüyle müzik dünyasına en büyük yatırımı yaptım, 6 şarkı ve klip çalışmam daha işin başında 125.000 TL gibi bir rakamı buldu” dedi.

FERDİ TAYFUR ŞARKISINA YENİ YORUM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 HDP Siverek Belediye meclis üyesi aday listesi
HDP Siverek Belediye meclis üyesi aday listesi
Zırhlı polis aracı devrildi: 2 polis yaralı
Zırhlı polis aracı devrildi: 2 polis yaralı