• Türkçe English Arabia
  • Mobil Site
  • Künye
  • İletişim
  • Yeni Kayıt
  • Üye Girişi
Advert
Advert

BÖLGE SANAYİSİNİN GELECEĞİNİ TARİF ETTİLER

Karacadağ Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanlığı devir teslim töreni ve “Milli Teknoloji Güçlü Sanayi Hamlesi Yolunda Sanayimizin Geleceği” konulu program, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’in katılımıyla Diyarbakır’da yapıldı.

BÖLGE SANAYİSİNİN GELECEĞİNİ TARİF ETTİLER
BÖLGE SANAYİSİNİN GELECEĞİNİ TARİF ETTİLER Admin
Advert

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Peltek ve Karacadağ Kalkınma Ajansı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Diyarbakır’a giden Vali Erin, yapılan yönetim kurulu toplantısı ile ajans dönem başkanlığını Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’na devretti.

Devir teslim töreninin ardından, Karacadağ Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen “Milli Teknoloji Güçlü Sanayi Hamlesi Yolunda Sanayimizin Geleceği” konulu programa katılan Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ve Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, yaptıkları konuşmalarda bölgenin sanayideki geleceğini tarif ettiler.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla, Dicle Üniversitesi Rektörü Prof Dr Talip Gül, Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Hasan Maral, kamu kurum ve kuruluş üst düzey yetkilileri, Diyarbakır ve Şanlıurfa illerinin oda, borsa ve birlik başkan ve temsilcileri ile sivil toplum kuruluş başkan ve temsilcileri ve çok sayıda iş adamının katıldığı program, Karacadağ Kalkınma Ajansının çalışmalarının anlatıldığı tanıtım filmiyle başladı.

Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Hasan Maral’ın açılış konuşmasından sonra Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ve Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu birer konuşma yaparak, bölge sanayisinin geleceğini tarif edip, yapılması gerekenler konusunda fikirlerini sundular.

BÖLGE SANAYİSİNİN GELECEĞİNİ TARİF ETTİLER
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 HDP Siverek Belediye meclis üyesi aday listesi
HDP Siverek Belediye meclis üyesi aday listesi
Zırhlı polis aracı devrildi: 2 polis yaralı
Zırhlı polis aracı devrildi: 2 polis yaralı