• Türkçe English Arabia
  • Mobil Site
  • Künye
  • İletişim
  • Yeni Kayıt
  • Üye Girişi
Advert
Advert
Advert

Akademisyen popçu gülşah tanrıöver'den 2. Klip ''unutulur''

Akademisyen sanatçı GÜLŞAH TANRIÖVER ‘Vurur Aşkı’ maxi single’ının ikinci şarkısı ‘UNUTULUR’u kliplendirdi.

Akademisyen popçu gülşah tanrıöver'den 2. Klip ''unutulur''
Akademisyen popçu gülşah tanrıöver'den 2. Klip ''unutulur'' Admin

 

  3 şarkı ve 1 versiyondan oluşan ilk profesyonel stüdyo çalışması ‘VURUR AŞKI’ nı  Ulvar Tanrıöver prodüktörlüğünde hazırlayan ve geçtiğimiz Ağustos ayında Seyhan Müzik etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunan GÜLŞAH TANRIÖVER maxi single ın ikinci şarkısı ‘UNUTULUR’u kliplendirerek müzikal yolculuğuna devam ediyor.  Sözü ve müziği Gülşah Tanrıöver, Ulvar Tanrıöver imzası taşıyan  ‘UNUTULUR’un düzenlemesi ise usta müzik adamı Serkan Ölçer tarafından yapıldı. Çekimleri İstanbul’da bir platoda 25 kişilik ekiple yaklaşık 18 saatte tamamlanan video klibin yönetmenliğinide Ahmet Can Tekin üstlendi. Maxi Single ile aynı adı taşıyan ‘Vurur Aşkı’ ile iyi bir çıkış yakalayan GÜLŞAH TANRIÖVER aynı başarıyı ‘UNUTULUR’ ile yakalayacağına da oldukça emin.

   Aynı zamanda Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Müzik Eğitimi Anabilim Dalında öğretim üyesi olarak görev yapan başarılı sanatçı bir yandan yeni klip çalışmalarını sürdürürken bir yandan da  konserlerine ara vermeden devam ediyor.

   ‘ Vurur Aşkı ’ maxi single’ının ikinci klip şarkısı ‘Unutulur’u   20 Aralık 2018 tarihinde Seyhan Müzik etiketiyle dinleyiciyle buluşturmaya hazırlanan GÜLŞAH TANRIÖVER, ‘Unutulur’un ilk konserlerini 22 ve 23 Aralık’ta Hollanda’da verecek!

 

 

 

Akademisyen popçu gülşah tanrıöver'den 2. Klip ''unutulur''
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Toptancı Hali'nde iki gurup arasında  kavga 4 yaralı
Toptancı Hali'nde iki gurup arasında kavga 4 yaralı
Bir Husumet Daha Sona Erdi
Bir Husumet Daha Sona Erdi