Advert
Advert
Advert

Cumhur İttifakı Adayı Özyavuz `a Destek için Mhp Milletvekilleri Enginyurt ve Taşdoğan Harran `da

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt , MHP Gaziantep Milletvekili A. Muhittin Taşdoğan, Şanlıurfa Harran İlçesinde Cumhur İttifakı Genç Başkan Adayı Mahmut Özyavuz `a destek için seçim çalışmaları için harran ilçesine geldiler.

Cumhur İttifakı Adayı  Özyavuz `a Destek için  Mhp Milletvekilleri Enginyurt ve Taşdoğan Harran `da
Cumhur İttifakı Adayı  Özyavuz `a Destek için  Mhp Milletvekilleri Enginyurt ve Taşdoğan Harran `da Admin

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA -ÖZEL HABER
MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt , MHP Gaziantep Milletvekili A. Muhittin Taşdoğan, Şanlıurfa Harran İlçesinde Cumhur İttifakı Genç Başkan Adayı Mahmut Özyavuz `a destek için seçim çalışmaları için harran ilçesine geldiler. Harran ilçesinde yoğun bir kalabalık bir kitle ile karşılanan Mhp milletvekilleri. Cumhur İttifakı Harran Belediye Başkan Adayı Mahmut Özyavuz, Mhp Şanlıurfa İl Başkanı Mahmut Güneş ve binlerce ülkücü ile seçim bürosunda bir araya geldiler.

Seçim bürosunda yapılan konuşmalar ise :

MHP Gaziantep Milletvekili A. Muhittin Taşdoğan, Cumhur İttifakı Kapsamında Şanlıurfa Harran’da vatandaşlarımızlayız.

Bizleri Harran girişinde karşılayan, ağırlayan İlçe Belediye başkan adayımız Mahmut Özyavuz’a ve ülküdaşlarımıza teşekkür ederim. “Beka için Milli Karar, Cumhur için İstikrar” #Cumhurİttifakı

Taşdoğan, Harran ‘da Genç İlçe Belediye Başkan Adayımız Mahmut Özyavuz ‘un Seçim Bürosunda Harran ‘lı kardeşlerimize, kanaat önderlerine seslendik. Rabbim birliğimizi daim etsin.

Varolsunlar. “Bir Sevdadır Bizimkisi” “Sağduyunun Birlikteliği, Cumhur İttifakı”
Allah ‘ın izniyle Harran ‘da Üç Hilalli sancağımız dalgalanmaya devam edecek. Dedi.

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt , CUMHUR İTTİFAKI yerel seçim çalışmaları kapsamında Şanlıurfa Harran ilçesindeyiz. “BEKA İÇİN MİLLİ KARAR CUMHUR İÇİN İSTİKRAR”.

 

Cumhur İttifakı Harran Belediye Başkan Adayı Genç Başkan Mahmut Özyavuz ise MHP Ordu Milletvekilimiz sayın Cemal Enginyurt , MHP Gaziantep Milletvekilimiz A. Muhittin Taşdoğan, Harran ilçemize gelerek bize destek oldular. Her iki milletvekilimize teşekkür ediyorum.
Bizde Harran ilçemizde Cumhur İttifakı Adayı olarak üç hilalı 31 Mart geçesi dalgalandıracağız. Allahın izni ile zafer inananların olacak.Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve sakalGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 9 kişi, oturan insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 5 kişiGörüntünün olası içeriği: 27 kişi, gülümseyen insanlar, iç mekanGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlarGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, kalabalıkGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 13 kişi, gülümseyen insanlar, kalabalıkGörüntünün olası içeriği: 23 kişi, gülümseyen insanlarGörüntünün olası içeriği: 10 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 9 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 8 kişi, takım elbise

Cumhur İttifakı Adayı Özyavuz `a Destek için Mhp Milletvekilleri Enginyurt ve Taşdoğan Harran `da mhp ak parti özyavuz destek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yangın çıkan fabrikada 4 milyon liralık hasar meydana geldi
Yangın çıkan fabrikada 4 milyon liralık hasar meydana geldi
Motosiklet sürücüsü hayatını kayıp etti
Motosiklet sürücüsü hayatını kayıp etti