Advert
Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 07-03-2019 16:43   Güncelleme : 07-03-2019 16:43

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Şanlıurfa’da;

“Çalışmalar, seçimlerden zaferle çıkacağımızın göstergesidir”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Şanlıurfa’da;

 

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı / Teşkilat Başkanı İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 8 Mart 2019 Cuma günü Şanlıurfa’ya gelmesi ve 31 Mart Yerel Seçimleriyle ilgili yapılan çalışmalarla konusunda bilgi almak, fikir alış verişinde bulunmak ve gerektiğinde önerilerde bulunmak üzere Şanlıurfa’ya geldi.

İl Başkanlığında Başkan Bahattin Yıldız ve Yönetim Kurulu üyeleriyle, Şanlıurfa İl (SKM) Seçim Koordinasyon Merkezinde Başkan Av. Bekir Kan ve SKM çalışanlarından yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Şanlıurfa SKM’nin gerçekten duydukları gibi çok güzel düzenlenmiş olduğunu, yapılan çalışmaların da Peygamberler şehri Şanlıurfa’ya ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a layık olduğunu, yapılan çalışmaların 31 Mart seçimlerinden zaferle çıkacağımızın göstergesi olduğunu söyledi.

Toplantılarda; AK Parti Bölge Koordinatörü ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, AK Parti Genel Merkez Şanlıurfa İl Koordinatörü Ruken Kilerci, TBMM İdare Amiri Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özcan, AK Parti Şanlıurfa Milletveki Mehmet Ali Cevheri, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti İl SKM Başkanı Av. Bekir Kan hazır bulundu.

 

Genel Başkan Yardımcısı Kandemir, AK teşkilatla istişare etti

Şanlıurfa’ya gelişinde AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan Kandemir İlk olarak AK Parti İl Başkanlığını ziyaret ederek, Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Yönetim Kurulu üyeleri ve Şanlıurfa Milletvekilleriyle bir araya geldi.

Cumhurbaşkanımızın Şanlıurfa’ya gelişi ile ilgili yapılan hazırlıklar ve seçim çalışmaları ile ilgili genel bilgilerin konuşulduğu toplantı basına kapalı olarak sürdürüldü.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı / Teşkilat Başkanı İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir, 25 ve 26. Dönemde İstanbul Milletvekili seçildi. Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi, Plan ve Bütçe Komisyonu, Avrupa Birliği Uyum Komisyonu, Türkiye- Avrupa Birliği Karma Parlamento Komisyonu (KPK) Türk Grubu Üyesi olarak görevler aldı.

 

AK Vekil’den konuşmasını çarpıtanlara cevap

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Avrupa Birliği (AB) Uyum Komisyonu Başkanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar'ın düzenlediği basın açıklamasına katıldılar.

 

Karaköprü Sait Ağan’a emanet

Daha sonra, AK Parti Genel Merkezinde yapılan istişareler neticesinde Karaköprü İlçe Başkanlığına atanan Sait Ağan’ı ziyaret ettiklerini belirten AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, “Rabbim halka ve Hakka hizmet yolunda hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. İl Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte, Karaköprü İlçe Başkanlığına atanan Sait Ağan kardeşimize hayırlı olsun. ‪Yeni görevinde kendisine başarılar diliyoruz. Partimize ve Karaköprü ilçemize hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

 

Şanlıurfa Mitingi hazırlıkları için toplantı

AK Başkan Yıldız, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Şanlıurfa'mıza teşrifleriyle yapacağımız Şanlıurfa Mitingi hazırlıkları ve yoğun gündem maddeleriyle haftalık olağan Yönetim Kurulu toplantımızı da gerçekleştirdik” diyerek tevazu, samimiyet, gayret ile Şanlıurfa’yı Sayın Cumhurbaşkanımıza hazırladıklarını ve seçim çalışmalarını devam ettirerek, her gittikleri yerde vatandaşlarımızdan Gönül Belediyeciliği için destek ve dualarını istediklerini söyledi.

 

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
haber Sitemizi nasıl buldunuz
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Şanlıurfa'da En tatlı müze
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA