• Türkçe English Arabia
  • Mobil Site
  • Künye
  • İletişim
  • Yeni Kayıt
  • Üye Girişi
Advert
Advert

Essum Saatçi Aslan’ın Belediye Başkanı Olmak İstemesinin Altında Yatan Sebep nedir

Saadet Partisi Karaköprü Belediye Başkan adayı Essum Saatçi Aslan’ın neden Belediye Başkanı olmak istediği bomba bir iddia ile gündeme düştü. Essum Saatçi Aslan, Karaköprü’de özel üniversite açmak için belediye başkanlığını basamak olarak kullanmak istediği iddia edildi.

Essum Saatçi Aslan’ın Belediye Başkanı Olmak İstemesinin Altında Yatan Sebep nedir
Essum Saatçi Aslan’ın Belediye Başkanı Olmak İstemesinin Altında Yatan Sebep nedir Admin

​Essum Saatçi Aslan’ın Belediye Başkanı Olmak İstemesinin Altında Yatan Sebep Başkaymış

 

Essum Saatçi Aslan, belediye başkanlığını sıçrama tahtası olarak kullanmak istedi. Karaköprü’de Bahçeşehir Üniversitesi açmak isteyen Saatçi Aslan, kurmayı istediği üniversite yollarının kapanmasından sonra belediye başkan adayı oldu.

 

 

Şanlıurfa’da Özel Üniversite Açmak İstiyor

Çeşitli vaadlerle oy potansiyeli arttırmak isteyen Essum Saatçi Aslan’ın belediye başkan adaylığının bir basamak olduğu, belediye başkanı olduğu takdirde sadece belirli kesimlere hitap edecek olan özel üniversiteyi kurmak için çabaladığı Şanlıurfa kulislerinde dilden dile dolanmaya başladı.

 

 

Hangi Vakıf Üniversitesi Bu Şekilde İşliyor

Essum Aslan Saatçi’ye iddiaların doğruluğu sorulduğunda, gelen cevap şu oldu;

“karaköprü’de Ali Baba Vakfı destekli bir üniversite kurma planımız var. Kurulacak olan üniversitenin bütün masraflarını vakıf karşılayacak” ifadelerini kullandı. Görülen o ki hiçbir vakıf üniversitesi Saatçi Aslan’ın ifade ettiği şekilde işlemiyor. Bu sebeple Saatçi Aslan’ın yaptığı bu açıklama pek inandırıcı gelmezken, vatandaşlar Aslan Saatçi’ye; “Bizler hizmet istiyoruz. Çocuklarını özel üniversiteye götürecek parası mı var bu halkın? Vatandaşa yol, su, hizmet lazım.” İfadelerini kullandı.

 

 

 

Essum Saatçi Aslan İddialara Cevap Verecek Mi?

Ortaya atılan bu iddialarla alakalı olarak Essum Saatçi’yi telefonla aradık. Telefonlarımıza cevap veren sekreteri Essum Hanımın şu an müsait olmadığını daha sonra geri dönüş yapacaklarını söyleyerek görüşmeyi sonlandırdı. Geri dönüş olmayınca Urfa.com ekibi olarak seçim bürosuna gittik, orada da kendisine ulaşamadık. Eğer Essum Saatçi Aslan bu konuyla alakalı bir açıklama yapmak isterse kendisine burada yer vereceğimizin bilinmesini kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz.

Essum Saatçi Aslan’ın Belediye Başkanı Olmak İstemesinin Altında Yatan Sebep nedir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
enes     2019-03-12 ne sebep olabir,allah cc nasip etmis olmus,iftira giybet ederler,kadin gunahlarni temizler cikar oturur,ama kazanacak gibi ,karakopruyede yakişir,
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bir Husumet Daha Sona Erdi
Bir Husumet Daha Sona Erdi
Kontrolden çıkan otomobil akaryakıt istasyonuna girdi 4 kişi yaralandı
Kontrolden çıkan otomobil akaryakıt istasyonuna girdi 4 kişi yaralandı