• Türkçe English Arabia
  • Mobil Site
  • Künye
  • İletişim
  • Yeni Kayıt
  • Üye Girişi
Advert
Advert
Advert

Bu Adamın Peşinden Gidilmez

Ak Parti'den aday gösterilmeyen Harran’ın mevcut Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz geçen günlerde yaptığı açıklamada “Seçilirsem AK Parti'ye geçeceğim” demişti. Özyavuz’un bu sözleri üzerine TBMM idare amiri ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan Halil Özcan’dan açıklama geldi.

Bu Adamın Peşinden Gidilmez
Bu Adamın Peşinden Gidilmez Admin

 

Ak Parti’nin Harran’da Cumhur İttifakı ile seçime gitme kararı alması ile beraber Harran’ın mevcut Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Ak Parti’den aday gösterilmediği için başka bir parti ile yoluna devam etmek istedi.

 

Özyavuz, Erdoğan’ın Tepkisine Neden Olmuştu
Ak Parti’den aday gösterilmeyen Mehmet Özyavuz Demokrat Parti’ye geçtiğini şu sözleriyle duyurmuştu; “Sevenlerimizin isteği üzerine Demokrat Parti’den aday olduk”. Mehmet Özyavuz’un Demokrat Parti’ye geçmesi ile beraber birçok farklı yorumlar gün yüzüne çıktı. Özyavuz’un Demokrat Parti’den aday olduğu sırada “Kazanırsam, Ak Parti’ye Geçeceğim” sözlerinden sonra; Şanlıurfa’da miting veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tepkisine neden olmuştu.

Erdoğan, Harran’ın Mevcut belediye Başkanı Mehmet Özyavuz için; “Bu trenden inen bir daha binemez” ifadelerini kullanmıştı. 


Özcan, Bize Karşı Olmuşsa Demek Ki Kendine Çalışıyor
Tüm bu olanlardan sonra TBMM idare amiri ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan da Mehmet Özyavuz’un bu açıklamasına ithafen katıldığı bir programda açıklamalarda bulundu. Özcan açıklamasında şunları ifade etti; ““Dün AK Parti sayesinde makam sahibi olanlar, AK Parti ile güçlenmişlerdir. Bugün makam elinden alınmışsa, bize karşı aday olmuşsa demek ki kendisine çalışıyor. Aday gösterilmemişse bu adamın peşinden gitmenin hiçbir anlamı yoktur” dedi.

Bu Adamın Peşinden Gidilmez
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bir Husumet Daha Sona Erdi
Bir Husumet Daha Sona Erdi
Kontrolden çıkan otomobil akaryakıt istasyonuna girdi 4 kişi yaralandı
Kontrolden çıkan otomobil akaryakıt istasyonuna girdi 4 kişi yaralandı