GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-08-2019 17:42

BAŞKAN KUŞ’A TEŞEKKÜR

BAŞKAN KUŞ’A TEŞEKKÜR

BAŞKAN KUŞ’A TEŞEKKÜR

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kırsal mahallelerde yürütülen çalışmaları yerinde inceleyip, vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Kuş,” Eyyübiye halkının hizmetkarı olmaya geldim.” Dedi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kırsal mahallelerde yürütülen çalışmaları yerinde inceleyip, vatandaşlarla bir araya geldi. Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin merkez ve kırsal mahallelerde yürüttüğü çalışmalar vatandaşların da takdirini topluyor. Merkezde kilitli beton parke taşı döşeme, kırsalda ise stabilize yol yapımına ara vermeden devam eden Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin son durağı ise Olukyanı mahallesi oldu. Bölgede sürdürülen çalışmaları beraberinde Meclis Üyesi Mahir Öge ile birlikte inceleyen Başkan Kuş, Mahalle Muhtarı Osman Kaya ve mahalle sakinleri tarafından karşılandı. Mahalle sakinleriyle görüşen ve talepleri de alan Başkan Kuş, çalışmalara ara vermeden devam edeceklerini belirtti. Çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar ise Başkan Kuş ve ekibine teşekkür etti.

400 bin nüfusuyla büyük bir aile olduklarını belirten Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş,” 1 Nisan itibari ile gerek merkez gerekse Kırsal mahallelerimizde Hummalı çalışmalarımıza devam ettiriyoruz. Seçimden önce Payamlı nahyasına bir şantiye sözümüz vardı. Bu kurulacak şantiye ile bölgenin tüm ihtiyaçlarını gidereceğimizi belirtmiştik. şantiyemizi kurduk ve ilk günden itibaren şantiyemiz çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bölgedeki 5 mahallemizde çalışmalarımız bitti. Ekipleri şimdi de Olukyanı mahallemizde. Olukyanı mahallemizde muhtarımız ve halkımız ile birlikteyiz. Burada yapılan çalışmaları denetlemek amacı ile geldik. Ben buradan personel kardeşlerimize teşekkürler ediyorum. Mesai kavramı dinlemeksizin çalışıyorlar. Biz Eyyübiye’de 400 Bin nüfuslu güçlü bir aileyiz. İnşallah 400 bin Eyyübiyeli ile el ele vererek layık oldukları hizmeti bir bir yerine getirip, Eyyübiyeli kardeşlerimizin hizmetine sunacağız. “ dedi.

Eyyübiye Belediye Meclis Üyesi Mahir Öğe ise şöyle konuştu,” Bugün Eyyübiye’mize bağlı Olukyanı kırsalındayız. Burada yapılan alt yapı ve stabilize yol çalışmalarını Belediye Başkanımız yerinde inceledi. Tespit edilen eksikliklerin giderilmesi için ilgili birim Müdürlerine ve biz Meclis Üyelerine gerekli talimatları verdi biz bu hizmetlerin takipçisi olacağız. “

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
haber Sitemizi nasıl buldunuz
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Şanlıurfa'da En tatlı müze
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA