SPOR
Giriş Tarihi : 28-10-2019 19:52

 Amatör Kümede Bu Hafta Maçlar Cuma Günü

 Amatör Kümede Bu Hafta Maçlar Cuma Günü

 Amatör Kümede Bu Hafta Maçlar Cuma Günü

Şanlıurfa Amatör kümede bu hafta il ve ilçelerde toplam 42 müsabaka oynanacak. Büyükşehir Belediyesi Amatör küme müsabakasında haftanın açılış maçı Cuma günü oynanacak.

 

 

Şanlıurfa’da sahaların yetersiz oluşundan dolayı Futbol İl Temsilciliği ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyon takımların rahat bir ortamda mücadele etmeleri için yoğun çaba gösterirken bu hafta Cuma günü oynanmasına karar verdiler.

 

Cuma günü haftanın açılış maçında 11 Nisanspor ile Karaköprüspor, Badıllı Gençlikspor ile Eyyüpspor ve Bağlarbaşıspor ile ŞUTİMspor maçları oynanacak. Bu maçların başlama saati 18.30 olarak belirlendi.

 

İŞTE AMATÖR KÜMEDE HAFTANIN PROGRAMI ŞÖYLE:

 

01.11.2019 Cuma

 

18.30 11 Nisanspor – Karaköprü spor    Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi 11 Nisan

 

18.30 Badıllı Gençlik - Eyyüp spor Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Yenice 2

 

18.30 Bağlarbaşı spor - Şutim spor U-19 Ligi Futbol Dünyası 1

 

02.11.2019 Cumartesi      

 

10.00 Gençlikspor – Kendir spor  U-14 Ligi Futbol Dünyası 2

 

11.30 Viranşehir Eğitim - Eyyübiye Belediyespor U-14 Ligi Futbol Dünyası 2

 

13.00  Akçakale Belediyespor - Anadolu gençlik U-14 Ligi Futbol Dünyası 2

 

14.30 Yenişehir spor - Karaköprü Belediyesi U-14 Ligi Futbol Dünyası 2

 

16.00 15 Temmuzspor - Şutim spor U-14 Ligi  Futbol Dünyası 2

 

10.30 Şanlıurfaspor - Uyanışspor U-16 Ligi Futbol Dünyası 1

 

12.30 Viranşehir Sanayi - Büyükşehir Belediyespor U-14 Ligi Futbol Dünyası 1

 

14.30 Viranşehir Belediyespor – Bağlarbaşıspor U-16 Ligi Futbol Dünyası 1

 

10.30 Reha Gençlik - DSİ spor U-19 Ligi 11 Nisan

 

12.30  Karaköprü Belediyespor – Telekomspor U-19 Ligi 11 Nisan

 

14.30  Karaköprü Belediyespor – Gençlikspor U-16 Ligi 11 Nisan

 

14.00  Harran Ovaspor - Viranşehir idman yurdu U-19 Ligi Harran ilçe

 

14.00 75.Yıl MTL - Yukarı Göklü  Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Bozova ilçe

 

14.00  Akçakale Belediyespor – Karşıyakaspor  U-19 Ligi Akçakale ilçe

 

12.00 Suruç Gençlik - Büyülşehir Belediyespor U-19 Ligi Suruç ilçe

 

14.00  Şanlıpolatspor - Keçe spor U-19 Ligi Suruç ilçe

 

10.30 Şanlıurfaspor - Karaköprüspor U-19 Ligi Yenice 2

 

12.30  Tarımspor - Hilvan Belediyespor U-19 Ligi Yenice 2

 

14.30 Uyanışspor - Ceylanpınar Demir  U-19 Ligi Yenice 2

 

10.30  Genç Karageçili - Bağmancı spor U-19 Ligi Yenice 1

 

12.30  11 Nisanspor -  Bozova Belediyespor U-19 Ligi Yenice 1

 

14.30 Ceylanpınar Belediyespor - SancaktarsporU-16 Ligi Yenice 1

 

03.11.2019 Pazar  

 

10.30 Karaköprüspor - Büyükşehir Belediyespor U-16 Ligi Futbol Dünyası 2

 

10.30 Yenişehirspor – Karşıyakaspor Büyükşehir Belediyespor Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi 11 Nisan

 

12.30 Gençlerbirliği  - Suruç Gençlik Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi 11 Nisan

 

14.30 Çamlıderespor - Viranşehir Eğitim Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi    11 Nisan

 

12.00 Edessa 7 yıldız – Viraşehir Eğitim U-16 Ligi Yenice 2

 

14.00 15 Temmuzspor - Ceylanpınar Belediyespor Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi Yenice 2

 

14.00 Reha gençlik - Viranşehirspor Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Yenice 1

 

14.00  Hilvan Belediyespor - Viranşehir sanayi Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi Hilvan ilçe

 

14.00 Birecik Belediyespor - Akçakale Belediyespor Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi Birecik ilçe

 

14.00 Harran Ovaspor - Viranşehir Belediyespor Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Harran ilçe

 

14.00 Viranşehir İdmanyurdu - Eyyübiye Belediyespor Büyükşehir Belediyesi 1.  Amatör Ligi Viranşehir eski saha

 

14.00 Türk Telekom - Genç Karageçili   Büyükşehir Belediyesi 1 Amatör Ligi Viranşehir yeni saha

 

14.00  Ceylanpınar TİGEM  - Yenihalspor Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Ceylanpınar ilçe

 

14.00  Bozova Belediyespor – Birecikspor Büyükşehir Belediyesi1. Amatör Ligi Bozova ilçe

 

14.00 Pirsusspor - Badıllı Gençlik  U-19 Ligi Suruç ilçe

 

14.00 Siverek Belediyespor - Yukarı Göklü U-19 Ligi Siverek

 

14.00  Büyükşehir Belediyespor - Pütürge Belediyespor BAL Ligi Futbol dünya

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
  •   Takım P O
  • 1 Sivasspor 21 11
  • 2 Fenerbahçe 20 11
  • 3 Trabzonspor 19 11
  • 4 Alanyaspor 19 11
  • 5 İstanbul Başakşehir 19 11
  • 6 Galatasaray 19 11
  • 7 Yeni Malatyaspor 18 11
  • 8 Beşiktaş 18 11
  • 9 Gaziantep FK 15 11
  • 10 Çaykur Rizespor 14 11
  • 11 Göztepe 13 11
  • 12 Konyaspor 13 11
  • 13 Kasımpaşa 12 11
  • 14 Denizlispor 11 11
  • 15 Antalyaspor 11 11
  • 16 Gençlerbirliği 10 11
  • 17 MKE Ankaragücü 9 11
  • 18 Kayserispor 7 11
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Şanlıurfa'da En tatlı müze
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA