Advert
Advert

BDP Karaköprü Adayını Tanıttı.

BDP Karaköprü ilçe başkanlığı tarafından Şanlıurfa’da görev yapan basın mensupları ile kahvaltılı basın toplantısı ile belediye başkan adayı Av.Gülay Koca’yı basına tanıttı.Barış ve demokrasi partisi karaköprü ilçe örgütü ilçe belediye başkan adayını basına ve kamuoyuna tanıttı. parti ilçe binasında düzenlenen bir törene barış ve demokrasi partisi şanlıurfa il eş başkanı celalettin erkmen , parti meclis üyesi fesih özel ,karaköprü ilçe başkanı şemse Polat karaköprü belediye başkan adayı gülay koca öztürkoğlu ve partililer katıldı.

BDP Karaköprü Adayını Tanıttı.
BDP Karaköprü Adayını Tanıttı. İbrahim Uygur
Bu içerik 1975 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Haberin videosu için tıklayın!

Barış ve demokrasi partisi karaköprü ilçe örgütü ilçe belediye başkan adayını basına ve kamuoyuna tanıttı. Parti ilçe binasında düzenlenen bir törene barış ve demokrasi partisi şanlıurfa il eş başkanı Celalettin Erkmen , parti meclis üyesi fesih özel ,Karaköprü ilçe başkanı şemse Polat karaköprü belediye başkan adayı Av. Gülay Koca ve partililer katıldı.

 

 

Aday tanıtım toplantısında barış ve demokrasi partisi Şanlıurfa il eş başkanı Celalettin Erkmen yaptığı konuşmada,17 Aralık operasyonuna değinerek yapılan yolsuzlukları eleştirdi.Erkmen;önümüzdeki yerel seçimlere tecrübeli ve kendini kanıtlamış adaylarla seçime girerek zaferle çıkmak istediklerini bu nedenle her zaman seçime hazırlıklı olan partri olduklarını,seçime endeksli bir parti olmadıklarını,önümüzdeki günlerde adaylarının projeleriyle kendilerini kamuoyuna detaylı olarak Şanlıurfalılara tanıtacaklarını ifade etti.

 

 

İl başkanın ardından  bir konuşma yapan BDP Karaköprü belediye başkan adayı Avukat Gülay Koca Öztürkoğlu yaptığı konuşmada,Barış ve Demokrasi partisi olarak demokratik,ekolojik ve cinsiyet özgürlükçü bir çerçevede  öz yönetimi esas aldıklarını belirterek sözlerine şöyle devam etti."Bugün hızla büyüyen Karaköprü'ye baktığımızda imar izni verilmemesi gereken yerlere imar izni verilerek yeşil alanlar ve sosal yaşam alanları göz ardı edilerek betonarme bir kentin oluştuğunu görmekteyiz. Kadim bir kültür üzerinde betondan, ruhsuz, sağlıksız ve kendi ihtiyaçlarını dahi karşılayamayan otel bir kent yaratılmıştır." Dedi.Koca,projeleriyle ve halkın yönetime katılımıyla,hal meclislerini kurarak Karaköprü’yü yeniden yaşanılabilir bir ilçe haline getireceklerini söyleyerek,Karaköprü’yü halkla birlikte yönetceklerini ifade etti.

Sondakika Urfa Haber Şanlıurfa Haberlerı Şanlıurfa Haberleri Sondakika Şanlıurfa Gündemi BDP Karaköprü Adayını Tanıttı.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
şanlıurfa urfa