Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa'da Bu siteyi kim koruyor…

Şanlıurfa'da FETÖ terörö örgütünün yayın organı olduğu gerekçesiyle kapatılan Ajans 11 ve Urfa haber ajansı Muhammed taşçıları sahibi olduğu ve FETÖ Terör örgütüne kaynak aktaran site olarak gündeme gelen Şanlıurfa.com sitesinin hala kapatılmaması akıllara, "bu siteyi kim koruyor" sorusunu getirdi.

Şanlıurfa'da  Bu siteyi kim koruyor…
Şanlıurfa'da  Bu siteyi kim koruyor… Admin
Advert

 Bu siteyi kim koruyor?

Şanlıurfa'da Sahibi Muhammed Taşçılar ve haber müdürü Mehmet Dener'in FETÖ terör örgütüne üye olduğu gerekçesiyle tutuklanmasından sonra Kanun Hükmünde kararname ile kapatılan FETÖ Terör Örgütü yayın organı Ajas 11 ve Urfa haber ajansının operasyonel ayağını oluşturun internet sitesi Şanlıurfa.com hala neden kapatılmadığı merak konusu oldu!...

 

İŞ ADAMLARINA VE KURUMLARA ŞANTAJI BU SİTE ÜZERİNDEN YAPIYORLARDI

Şanlıurfada sadece resmiyette ismi olan Ajas 11 ve Urfa haber ajansı'nın halkta hiç bir karşılığı yok. Urfa'da bir çok iş adamına ve kamu kurumuna şantaj niteliğinde yaptığı haberleri Şanlıurfa.com üzerinden servis ederek para topladıklarını tüm Şanlıurfa'nın bilmesine rağmen göstermelik olarak sadece resmi adları olan ajansların kapatılması akıllara birileri bu şantajcı siteyi koruyor sorusunu getirdi.

 

DARBE GÜNÜ DOMAİN SAHİBİ DEĞİŞMİŞ

 

15 Temmuz darbe günü sitenin sahibini değiştiren Şanlıurfa.com Whois bilgilerinde göre domain sahibi olarak İsmail Tiryakioğlu diye bir kişinin adına güncellemesi daha önce yerel medyada "Şanlıurfa.com darbeyi biliyor muydu" diye haberlere konu olmuştu. Künyede sahibi değişen sitenin yer ve mail adresleri değişmiyor. bu da akıllara karısının boşayan darbeci komutanların taktiğini getiriyor.

 

BİR HAFTA SONRA BAŞKA BİR İSME GEÇİRİLİYOR

FETÖ terör örgütüne kaynak aktardığı ve algı oluşturduğu gerekçesiyle sahibi ve haber müdürü tutuklanan Şanlıurfa.com darbe günü değiştirdiği domain ismini sadece bir hafta sonra bu kez İsmail Tiryakioğlu'nun adından alarak Vlado Kalember adında devrediliyor. Kalember'in kim olduğunu Google'ye sorduğumuzda karşımıza Hırvat bir sanatçı çıkıyor.

Şanlıurfa'da Bu siteyi kim koruyor
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
halil     2016-08-16 bu site çok sağlam ise neden yabancı telefonları yabancı bu siteyi kim koruyorsa çıkarın ortaya halk olarak arkanızdayız
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'den Erbil'e yeni başkonsolos atadı
Türkiye'den Erbil'e yeni başkonsolos atadı
SİİRT’in Baykan ilçesinde Fare zehri içen genç kız öldü
SİİRT’in Baykan ilçesinde Fare zehri içen genç kız öldü