Advert
Advert
Advert
11 Mayıs Urfa’da Sıradan Bir gün Değil
ARİF FARAÇ

11 Mayıs Urfa’da Sıradan Bir gün Değil

  

Başkan Fethi Şimşek yönetimindeki Şanlıurfa sporun 11 Mayıs’ta yapacağı kongre sıradan bir kongre olmaktan çıkıp spor, tanıtım, turizm açısından adeta Şanlıurfa’nın kaderini belirleyecek.

 

              Haliyle durum böyle olunca kongre heyecan olmaktan çıkıp kader konusu olacak. Sezon başında yönetimi Kemal Saraçoğlu ve ekibinden devralan Fethi Şimşek yeni oluşturduğu yönetimle bu sezon başarılı bir performans çizmezken en mutluluk verici şey ise Şanlıurfa sporun kümede kalması idi.

 

        Spor kamuoyu hep merak etmiştir. Mevcut yönetim kongrede nasıl bir yol çizecek ben kendime göre cevabını vereyim sizlere           “ yönetim 11 Mayıs’ta Fethi Şimşek’le devam kararı alırsa mevcut yönetimden birçok isim kendi isteği ile yönetimde olmayacak veya listede tekrar yer alamayacak ”

 

                     Burada çıkacak sonuç şu mevcut yönetim kimi seçerse seçsin kim ayrılırsa ayrılsın bu takım sabit gelir bulamaz ve sırf ekonomik durumu yerinde olan kişileri seçerse ve futbolu bilmeyen kişilerle devam kararı alırsa eski ile yeni arasında bir fark olmayacaktır.

 

            Bir kere kongre yapıldıktan sonra mevcut oluşacak yeni yönetim kurulu üyeleri Şanlıurfa spor’u bir menfaat unsuru olarak kullanmaktan kaçınmalı ve tamamen Şanlıurfa spor sevgisinden dolayı bu camiaya gelmelidir. Onun içindir ki diyorum 11 Mayıs Urfa’da Sıradan Bir gün Değil…

 

Ben mevcut yönetim ve bundan önceki yönetimlerin tamamen gecelerini gündüzlerini katıp harıl harıl çalıştıklarını biliyorum ve şimdiye kadar Şanlıurfa spor’a kim bir çivi çakmışsa hepsini kutlarken önümüzdeki kongrenin bir karnaval havası içinde geçmesini temenni ediyor kongre günü tüm sporseverleri kongreye davet ederek Şanlıurfa sporu yalnız bırakmayacağımızı göstermenizi istiyorum.

 

Şunu hatırlatmak ta fayda olduğuna inanıyorum mevcut yönetim devam kararı aldı ama kulağımıza seçim için  yeni listelerin oluşturulduğuna yönelik dedikodular geliyor bu biline. Ş.Urfa spor kimsenin babasının  malı olmadığı gibi Tekrar tekrar üzerine basarak söylüyorum kim gelirse gelsin …  yeni gelecek yönetim ne kadar paralı olursa olsun… bu takımın ( sabit bir geliri ) olmadıkça yönetim şehirle kenetlenmediği sürece başarıya ulaşacağını sanmıyorum…

 

                                                                       Tekrar görüşmek dileğiyle Saygılarımla…

t-radiu�0 p  t ��t; border-bottom-right-radius: 0px !important; border-bottom-left-radius: 0px !important; text-align: justify; text-indent: 35.4pt;">Ben mevcut yönetim ve bundan önceki yönetimlerin tamamen gecelerini gündüzlerini katıp harıl harıl çalıştıklarını biliyorum ve şimdiye kadar Şanlıurfa spor’a kim bir çivi çakmışsa hepsini kutlarken önümüzdeki kongrenin bir karnaval havası içinde geçmesini temenni ediyor kongre günü tüm sporseverleri kongreye davet ederek Şanlıurfa sporu yalnız bırakmayacağımızı göstermenizi istiyorum.

 

Şunu hatırlatmak ta fayda olduğuna inanıyorum mevcut yönetim devam kararı aldı ama kulağımıza seçim için  yeni listelerin oluşturulduğuna yönelik dedikodular geliyor bu biline. Ş.Urfa spor kimsenin babasının  malı olmadığı gibi Tekrar tekrar üzerine basarak söylüyorum kim gelirse gelsin …  yeni gelecek yönetim ne kadar paralı olursa olsun… bu takımın ( sabit bir geliri ) olmadıkça yönetim şehirle kenetlenmediği sürece başarıya ulaşacağını sanmıyorum…

                                                                       Tekrar görüşmek dileğiyle Saygılarımla…

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BM: Türkiye'nin Afrin operasyonu endişe vericidır
BM: Türkiye'nin Afrin operasyonu endişe vericidır
 Isparta'da eğitim uçağı düştü 3 şehit
Isparta'da eğitim uçağı düştü 3 şehit