Advert
Advert
Makine yapacak güce mutluluğu sahip çıkacak güce sahip neden olamıyor insan
Abdullah Özdemir

Makine yapacak güce mutluluğu sahip çıkacak güce sahip neden olamıyor insan

Birbirimizin mutluluğu için yaşamayı isteriz kötülük için değil. Bu dünyada herkesin geçimini sağlamak için bu Dünyada yer var. Bu topraklar hepimizin ihtiyacını karşılayacak kadar bereketli topraklar var.

Bu içerik 5147 kez okundu.

Aç gözlülük cimrilik insanların ruhunu zehirledi. Dünyayı bir kin nefret kuşattı güzel insanlar sefalet ve kanın içerisine sürüklendi. Hızınızı artırdık ama Müslümanların üzerinde oynan oyunların tutsağı olduk bizleri makine haline getiren bu acımasız ve zalimlerin tuzağına düşen kalpsiz insanlar Allah korkusu ile kalbimiz dolup taşımalı bolluk getiren makineler bizleri insanlıktan yoksul kıldı. Edindiğimiz bilgiler bizleri alaycı etti çok düşünüyoruz ama çok az hissetmeye başladık makinelerden çok insanlığa muhtaç kaldık. Ne kadar insanlığa merhamette anlayışa muhtaç kaldık biz birbirimize değer vermeden hayat korkunç acımasız olmaya başladı.

Güzel olan her şeyimizi birer birer yitirmeye başladık para için TV’ler Radyolar İnternet bizi birbirimizden kopardı içimizdeki iyilikler yavaş yavaş birer birer yok olmaya başladı.

Acı çeken milyonlarca insan kadın, çocuk, yaşı, genç iyiliksever yok eden zihniyet işkence eden bir sistemin kurbanı birer birer edilmeye başladık. İnsanların üzerinde oynanan oyunlar ve mazlum insanlardan aldıkları güç yine mazlum insanlar kurbanları olacaklardır. Mazlumları fakir gören ve esir eden hayatımızı yönetmeye çalışan zalimlere boyun eğmeyeceğiz. İnsanları adeta hayvan terbiyesi eder gibisine şartlandırıp topun ağzına süren zalim insanlara mazlumlar boyun eğmeyecektir.

Bu hayattı ve sahip ve maceraya çevirecek olan yine güzel ve Allah korkusu olan insanlardır. Yeni bir Dünya için var gücümüzle gençlerimize gelecek yaşlılarımıza sahip olmak için yeni bir dünya için yardımlaşalım hiç kimse bizleri bu iyiniyetlimizden vaz geçiremesin

 

meil muhabir_0106@hotmail.com      

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
hiva     2014-12-26 Hayat boyledır kutu dolumuş.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa