Advert
Advert
Advert
KARANLIK GÜÇLER / SÖZDE SOL PARTİLER
Mustafa Mızrak

KARANLIK GÜÇLER / SÖZDE SOL PARTİLER

Karanlık güçlerle karşı karşıya Kalan Türkiye Halkları yönetime karşı tavır gösterememektedir.Son yıllarda tüm kesimleri anlaşılmaz bir korku almış durumda.İşçi, memur, hizmetli sınıfları, her türlü oyun denenerek, direnci kırılmakta, tüm medya araçları tek merkezden kullanılarak, yoğun yanlı propaganda yapılmakta, hayatın her alanında gözle görülen su istimaller, peşkeş çekmeler, hortumlamalar olağan hale getirilmektedir.

 

HALKLAR KORKU İÇİNDEDİR. KENDİLERİNİ ÖZGÜR KILACAK GERÇEKLERİ DAHİ SÖYLEMEKTEN ÇEKİNİR DURUMA GETİRİLMİŞTİR.

 

 

Türkiye ekonomisi, turizm ve yan kollarında dibe vurdu, inşaat sanayi tıkandı, ihracat önemli oranda geriledi, bunların yeri ne ile dolduruluyor çalınan petrolle mi.Hukuk diye bir kuram ve anlayış kalmamış bir partinin kontrolünde, dünya standartlarına uymayan bir gelişme yaşanmaktadır.

Haber alma, haber yayma, gazete ve medyanın kuşa çevrildiği, merkezden yayınları durdurulan faşist bir politikanın egemenliği açık ve net görülmektedir.

 

Hiçbir zaman sol olamayan içinde solcu olduğu iddia edilen bazı partiler padişahçı çizgiye oturdu. Kendisine solcuyum diyenler ya netleşirler veya orada tutuculuk içinde çürürler.Bu arada yeni hükümet programı açıklandı; ufak tefek vaatler dışında bir şey yok, bunlarda yarın yapılmayacak olanlardır.

Solcuyum diyen BAZI PARTİLER eğer solcu olduğunu ispatlamak istiyorsa, Bu gerici iktidarı alaşağı edip demokratik bir ittifak kurmaya çalışır, alternatifini hazırlarlar.

 

 

BAZI PARTİLER önümüzdeki süreçte sorgulayan, araştıran, demokrat ve aydınlar, saflarını belirlemelidir. Şu andan itibaren gidişi rayına oturtmak bile, binlerce insanın ölmesi anlamına gelir. Milyarlarca değer kaybı, yıllarca geriye gidiş demektir. Tek kazanan KARANLIK GÜÇLER ve onun uluslararası ortaklarıdır.

Türkiye emekçi halkı her geçen gün fakirleşmekte, iş kazalarında, trafikte, askerde, üretim yerlerindeki sağlıksız koşullarda ölmektedir. Ahlaki sapkınlık alabildiğine gelişmekte, tüm kültür değerleri bitirilmekte, onun yerine KARANLIK DÜŞÜNCELER GETİRİLMEKTEDİR. Sistem, parti devleti aracılığıyla gericileştirilmiştir.SEVGİYLE KALIN ÇÜNKÜ SEVGİNİZ YOKSA İÇİ BOŞ ÇINLAYAN BİR BAKIR KAPTAN FARKINIZ OLMAYACAKTIR.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BM: Türkiye'nin Afrin operasyonu endişe vericidır
BM: Türkiye'nin Afrin operasyonu endişe vericidır
 Isparta'da eğitim uçağı düştü 3 şehit
Isparta'da eğitim uçağı düştü 3 şehit