Terör Saldırısına Kınama

Terör Saldırısına Kınama

Turani Boylar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Orhan Yaşar: Gaziantep ilimizdeki Terör Saldırısından dolayı Gaziantep `teki Dernek Genel Merkezinde Yaptığı Basın Açıklamasında Şunları Söyledi .

GÜNCEL - 2017-01-10 23:26:40 Bu içerik 851 kez okundu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP 


Turani Boylar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Orhan Yaşar: Gaziantep ilimizdeki Terör Saldırısından dolayı Gaziantep `teki  Dernek Genel Merkezinde Yaptığı Basın Açıklamasında Şunları Söyledi .
Yaşar  Mesajında: Gazi şehrimize büyük geçmiş olsun .Biz gerekirse ülkemiz için canımızı vereriz. Gaziantep Emniyet Müdürlüğüne yönelik gerçekleştirilen hain saldırıyı kınıyoruz  “Dikkatleri sonucu olası bir faciayı önleyen kahraman polislerimize teşekkür ederim”  İl Emniyet Müdürlüğüne yapılan terör saldırısını şiddetle ve nefretle kınıyorum, silahlı çatışmada yaralanan polisimize Allah’tan acil şifalar temenni ederim.
Emniyet Teşkilatına ve şehrimize geçmiş olsun diyorum. “Emniyet güçlerimiz büyük bir cesaretle saldırıya anında karşılık verdiler. Dikkatleri sonucu olası bir faciayı önleyen kahraman polislerimize teşekkür ederim. Kalleş saldırıda can kaybımızın olmaması en büyük tesellimizdir. Gaziantep Valimizi ve Emniyet Teşkilatımızı kutluyorum’’ 

’Birlik ve beraberliğimizi bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir. Bu kötü senaryoları daha önce de gördük. Gaziantepliler her zaman devletinin ve güvenlik güçlerinin yanındadır.
Terör odaklarına en güzel cevabı, birbirimize her zamankinden daha fazla kenetlenerek vereceğiz. Rabbim, şehrimize ve ülkemize bir daha böyle bir olayı yaşatmasın. Emniyet camiamıza ve Tüm hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletirim. Dualarımız yaralı polisimizle, Allah acil şifalar versin.’’

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER