İPLE BOĞUP FIRAT NEHRİNE ATILAR

İPLE BOĞUP FIRAT NEHRİNE ATILAR

Gaziantep'in nizip ilçesi'nde, kayıp olarak aranan 63 yaşındaki ramazan çiçek'in, eşi ve oğlu tarafından iple boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı.

Asayiş - 2017-01-11 17:14:33 Bu içerik 2907 kez okundu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Karşıyaka mahallesi'nde oturan seyyar satıcı ramazan çiçek'in 47 yaşındaki eşi nesriye çiçek geçen 8 ocak günü polise başvurarak, 4 ocak'tan itibaren eşine ulaşamadığını söyleyerek yaptıgı kayıp başvurusunun ardından güvenlik güçleri arama çalışması başlattı.

 

Her yerde aranan ramazan çiçek'in evli olan kızı şefika a., dün sabah polisi arayarak babasının annesi ve ağabeyi tarafından öldürüldüğünü ihbar etti.

 

Polis, çiçek ailesinin evinde inceleme yaptı. Evde kan izlerine rastlayan polis, seyyar satıcının eşi nesriye ve 24 yaşındaki oğlu ismail çiçek'i gözaltına aldı.

 

Anne ve oğlu polisteki sorgulamasında ailevi nedenlerden dolayı çıkan tartışmada ramazan çiçek'i iple boğarak öldürdüklerini itiraf etti.

 

Nesriye çiçek ve oğlu ismail, cinayetin ardından ramazan çiçek'in cesedini bulunmaması için fırat nehri'ne attıklarını ve kayıp başvurusunda bulunduklarını söyledi.

 

Suçlarını itiraf ettikleri sorgulama sonrası adliyeye sevk edilen anne ve oğlu, 'kasten adam öldürmek' suçundan tutuklanarak cezaevine konuldu

 

Sualtı ekipleri tarafından fırat nehrinde belirlenen yerde arama çalışması başlattı

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER