GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-10-2016 23:44   Güncelleme : 20-10-2016 23:44

Cumhurbaşkanı Erdoğan, STK Temsilcileri ve Kanaat Önderleriyle Bir Araya Geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinden sivil toplum kuruluşu temsilcisi ve kanaat önderleri ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ağırladığı yaklaşık 50 STK temsilcisi ve kanat önderiyle Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki sorunlarla ilişkin istişarede bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, STK Temsilcileri ve Kanaat Önderleriyle Bir Araya Geldi

ABDULLAH YİĞİT -


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinden sivil toplum kuruluşu temsilcisi ve kanaat önderleri ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ağırladığı yaklaşık  50  STK temsilcisi ve kanat önderiyle Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki sorunlarla ilişkin istişarede bulundu.


Askon Ankara Şube Başkanı Şanlıurfalı İş Adamı  Abdurrahman Eyyüpoğlu Muhabirimiz Abdullah Yiğit`e  Cumhurbaşkanlığı külliyesinde Bügün yapılan Stk toplantısı ile ilgili Açıklama Yaptı : Öncelikle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan  Gibi  Türkiye Tarihinde daha böyle Stk temsilcilerine destek veren Cumhurbaşkanı görmedik ,Rabbim uzun ömür Versin.  Bizde Stk Temsilcileri olarak her zaman milli iradenin yanında olmuşuzdur , bu terör  olaylarının bitmesi için bize düşen ne ise her zaman hükümetimizin yanındayız  Şeyhanlı Aşireti  olarak  biz vatanımız için varız , halkımız için varız ,bayrağmız için varız , Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan   ile  istişarede bulunduk bölgemiz hakkında. Her zamanın yanında olduğumuzu ifade ettik.