GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-11-2016 11:43   Güncelleme : 07-11-2016 11:43

Tgt 1 İstişare Toplantısı Antalya `da Yapıldı

Türkiye Gençlik Teşkilatı 1 İstişare Toplantısı 4,5,6 Kasımda Antalya Kemer Blue Sky Flower Hotelde Yapıldı. Tgt 1 İstişare Toplantısına Genel Başkan Hakan Polat ,Genel Merkez yönetim kurulu üyeleri , il ,ilçe ,Kadın Kolları Başkanlarının Katılımı ile muhteşem bir şekilde yapıldı .

Tgt 1 İstişare Toplantısı Antalya `da Yapıldı

 

ABDULLAH YİĞİT-ANTALYA 


Türkiye Gençlik Teşkilatı 1 İstişare Toplantısı 4,5,6 Kasımda Antalya  Kemer  Blue Sky  Flower Hotelde  Yapıldı.
Tgt  1 İstişare Toplantısına  Genel Başkan Hakan Polat ,Genel Merkez yönetim kurulu üyeleri , il ,ilçe ,Kadın Kolları Başkanlarının Katılımı ile  muhteşem bir şekilde  yapıldı .


Tgt Antalya il Başkanı Mahmut Ceylan ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Yavuz gelen konukları tek tek karşıladılar .


İlk defa bir araya gelen Tgt Ailesi  bundan  sonra çeşitli illerde belirli Aralıklarla  istişare toplantıları yapılacak .
Türkiye`nin çeşitli il ve ilçelerden gelen başkanlar istişare  toplantıları boyunca kardeşlik projesi içerisinde birlik ve beraberlik içinde   bundan sonrada devam edeceklerini ifade ettiler .


Güzel bir güneşli Antalya havasında yapılan  3 günlük istişare toplantısı  ortadoğu uzmanı  Salim Meriç in  Ortadoğu ve dünya tarihi ile ilgili bilgi verdi .Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasından sonra.

 
Açılış konuşmasını  Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkanı Hakan Polat  yaptı, yaptığı konuşmasında şunları  söyledi :  Selamün Aleyküm  Güneydoğu, Selamun Aleykum, Karadeniz, Ege, Akdeniz, Selamun Aleykum Anadolu’dan gelen  Çok  Değerli Dava Arkadaşlarım, Türkiye Gençlik Teşkilatı 1. İstişare Toplantısına hoş geldiniz. 

TEK MİLLET, TEK DEVLET, TEK VATAN ve TEK BAYRAK ülküsü altında bizleri biraraya toplayan, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sevdalıları tekrar hoşgeldiniz.  

Türkiye Cumhuriyetini hainlerden ve Siyonistlerden kurtarmak için kurulmuş olan Türkiye Gençlik Teşkilatı, görüldüğü üzere tüm illerimizde teşkilatlanmasını tamamlamak üzeredir. Gördüğüm şu manzara Türkiye’nin ta kendisidir. Hayırlı, kutlu ve mutlu olsun il ve ilçe başkanlıklarımız.

Bugün burada Türkiye’nin her bölgesinden  gelen vatan sevdalılarını görüyorum. Burada tek yumruk halinde biraraya geldiğinde neler yapabileceğini hayal bile edemiyorum. Bizleri bölmeye çalışan zihniyetlere sesleniyorum, işte manzara ortada, Yozgatlı kardeşlerim de burada, Mardin’li, Urfa’lı Diyarbakırlı, Batmanlı, Konya’lı, Antalya’lı ve ben Kırıkkale’li kardeşlerimiz TEK bir TÜRKİYE için el ele ve kol kola birlikteliğimizi perçinliyoruz. Bizler hep gardaştık, hepte gardaş olacağız. Ayıramıyacaksınız, bölemeyeceksiniz, durduramayacaksınız bizleri. Bu can, bu bedenden ayrılmadan, bizleri asla ayıramayacaksınız. 


ALLAH’ım bizlerin kardeşliğini bozmaya çalışan şerefsizlere fırsat verme, birlik ve dirayetimizi her daim koru. Bizlere imanlı, devletçi ve asil bir gençlik yetiştirebilmemiz için yardım et. Allah hepinizden razı olsun.Allah yar ve yardımcınız olsun. Dua ve selam ile.


Tgt Antalya İl Başkanı Mahmut Ceylan ise  Genel merkezimizin ev sahipliğinde Antalya ilimizde yapılan bir istişare toplantısını bizde Antalya teşkilatı olarak  ev sahipleri olarak gelen misafirlerimizi  tek tek  ilgilendik sayın genel başkanımız Hakan Polat `ı ve teşkilatımızı Antalya şehrimizde bulmak çok güzel tek tek teşekkür ediyorum bu kutlu yürüyüşümüzde genel başkanımız ile davam edeceğiz dedi.

Türkiye Gençlik Teşkilatı 1 İstişare Toplantısı sonrası hatıra fotoğrafı cekimi ile son buldu .