Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 22-11-2016 16:46   Güncelleme : 22-11-2016 16:46

BAŞKAN EKİNCİ GENÇLERİ SEVİNDİRDİ

Eyyübiye Belediyesi, TEOG sınavı öncesi 150 öğrenciye motivasyon amaçlı sinema etkinliği düzenledi. Okullarından servislerle alınıp sinema etkinliğine götürülen öğrencilere kumanya da dağıtıldı.

BAŞKAN EKİNCİ GENÇLERİ SEVİNDİRDİ

 

Eyyübiye Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinlikle sinemaya götürülen öğrenciler TEOG sınavı öncesi stres attı. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin de geçtiğimiz günlerde ziyaret ettiği ve söyleşide bir araya geldiği öğrenciler Başkan Ekinci’den sinema talebinde bulunmuşlardı. Öğrencilere bu talebi üzerine ilgililere talimat veren Başkan Ekinci’nin bu talimatı üzerine harekete geçen belediye yetkilileri, Fatih Sultan Mehmet ilköğretim öğrencilerini sinema ile buluşturdu. Bu jestinden dolayı Başkan Ekinci’ye teşekkür eden öğrenciler, “ sınav öncesi bizleri ziyaret edip sinemaya gönderen Başkanımız Mehmet Ekinci’den Allah razı olsun.” Dediler. 

 

Etkinlik öncesi açıklama yapan Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okul Müdürü Ahmet Karakuş; ‘’

Eyyübiye Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Ekinci geçtiğimiz Cuma günü okulumuzu ziyaret etti.8. sınıf öğrencilerimiz ile TEOG öncesi bir sohbet gerçekleştirdi. 8. sınıflarımızın yarın ve Perşembe günü girecekleri sınav öncesi moral ve motivasyon amaçlı bizim ile bir araya geldi. Bu ziyaretinde öğrencilerimiz ile çok sıcak samimi bir muhabbet gerçekleştirdi. Öğrencilerimize sınav öncesi bir jest yaptı tabiri caiz ise; Başkanımız Mehmet Ekinci bu tarz jestleri okulumuza sık sık yapmaktadır. En son okulumuz öğrencilerini sinemaya gönderelim dedi. Öğrencilerimiz gerçekleştirilecek olan sinema etkinliğinin büyük bir heyecan ile beklemektedir. Yarın ki ve Perşembe günü önceki sınav öncesi çok güzel bir etkinlik olacak. Bu etkinliğin öğrencilerimiz üzerinde sınava da yansımasını temelli ediyoruz. Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Ekinci'ye gerçekten içten ve samimi bir şekilde teşekkürlerimizi sunuyoruz. Her zaman ve her şekilde yanımızda oldu ve sınav öncesi yine yanımızda.” İfadelerini kullanırken Öğrenciler ise, ‘’Öncelik ile Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci okulumuza gelip bire bir ziyaret ettiği için çok çok teşekkür ediyorum. Başkanımız ile çok güzel bir şekilde sohbet ettik. Sohbette bizim isteklerimizi ve eksikliklerimizi sordu. Bizde

TEOG öncesi moral ve motivasyon amaçlı ondan bir etkinlik istedik. Başkanımız bize sinema etkinliğinin olabileceğini söyledi ve şuan bizi sinemaya gönderiyor.  Eyyübiye Belediye Başkanımız Mehmet Ekinci bizi okulumuzun konferans salonunda ziyaret etti. Başkanımız konferans salonunda bizim ile okul eksikliklerimizi ve yapmamız gerekenler konusunda öğütler verdi. Arkadaşlarımızdan biri kendisinden bir ricası oldu ve Başkanımız Mehmet Ekinci sinema etkinliği düzenleme sözü verdi bugün bizi sinemaya götürüyorlar bundan dolayı Başkanımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. “ şeklinde konuştu.