SPOR
Giriş Tarihi : 23-11-2016 10:07   Güncelleme : 23-11-2016 10:07

BEŞİKTAŞ VE TRANZON HAFTA SONU ŞANLIURFADA

Temsilcilerimiz Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi basketbol takımı ve Eyyübiye Belediyesi Ampute Futbol Takımları hafta sonu oynayacağı müsabakalar için Beşiktaş ve Trabzon takımları Şanlıurfaya geliyor konu hakkında Şanlıurfa Engelliler Spor Kulüp başkanı Serdar YILDIRIM Şöyle konuştu.

BEŞİKTAŞ VE TRANZON HAFTA SONU ŞANLIURFADA

 hafta sonu dört büyük takımdan iki takımı şanlıurfa'ya getiriyoruz TS basketbol Süper Lig 5. Hafta Musbakası temsilcimiz Şanlıurfa bşb basketbol takımı Cumartesi günü Beşiktaş ile Ampute Futbol 1.lig 4.hafta Müsabakası diğer temsilcimiz Eyyübiye Ampute Futbol takımımız pazar günü Trabzon ile karşılaşacaklar önemli bir hafta her iki takımımız da galibiyet için mücadele edecekler zorlu rakipler bütçeleri bizimkilerden çok büyük olan iki takım her olumsuzluklara rağmen Şanlıurfa'yı en iyi şekilde temsil etmek gayretindeyiz.

Beşiktaş takımı ligin namağlup takımı çok önemli sporculara sahip Beşiktaş kulübü çok büyük bir bütçe ayırarak bu takımı oluşturdular  bizim takım ligin 4. müsabakasından 3 galibiyet alarak çok başarılı bir başlangıç yaptılar hedefimiz iki yıldır yenilmeyen Beşiktaşı kendi saha ve seyircilerimizin desteği ile yenmek istiyoruz süper ligde çok göçlü rakipler var buna rağmen takımımız çok iyi şuanda lider Beşiktaş biz 5. sıradayız hedefimiz bu sene yeni süper lige yükselen takımımızı  ligde tutunmak olacak

            Diğer temsilcimiz Eyyübiye Belediyesi Ampute futbol takımı pazar günü kendi evinde Trabzon temsilcisini konuk edecek birinci ligde ilk iki maçında başarılı sonuçlar alan temsilcimiz göçlü Trabzon karşısında galibiyet peşinde her ne kadar takımımız Maddi sıkıntı yaşasa da bu alanda başarılı olmak amacındayız.

            halkımızdan isteğimiz bu iki takımımızı yalnız bırakmamalarıdır desteklesinler Şanlıurfaya ilk kez Beşiktaş geliyor ilk kez Trabzon geliyor seyirci desteğine ihtiyacımız bulunmaktadır Cumaretsi Günü saat 12:00 da Gap arena spor salonunda oynanacak olan Şanlıurfa bşb Beşiktaş Basketbol maçı ve Pazar günü Saat 11:00 da Gap Arena Sentetik Sahada oynanacak olan Eyyübiye Belediyesi Trabzon maçına tüm halkımızı maçımıza davet ediyoruz her iki maçımızın girişleri Ücretsiz olup şanlıurfayı en iyi temsil etmek için Şanlıurfalıların en iyi şekilde destek vermelerine ihtiyacımız bulunmaktadır