GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-11-2016 06:43   Güncelleme : 29-11-2016 06:59

Balıklıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Kuruldu

Şanlıurfa Merkez Eyyübiye İlçesinde Balıklıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Kuruldu . Balıklıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Kartal ve Başkan Vekili Ahmet Çoban oldu.

Balıklıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Kuruldu

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA 


Şanlıurfa Merkez Eyyübiye İlçesinde  Balıklıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Kuruldu .
 Balıklıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Kartal ve Başkan Vekili Ahmet Çoban oldu.


Balıklıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Kartal Yaptığı Açıklamasında Şunları Söyledi : Balıklıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Kredi kefalet Kooperatifimiz  Şanlıurfama İlimize hayırlı uğurlu  olsun .
Muhterem Şanlıurfa `lı Hemşerilerim bir süredir kurmasına çalıştığımız kooperatifimizi   Ahmet Çoban Arkadaşımla Beraber Kurduk.Kooperatif Adresmiz ise 
Şanlıurfa Harran üniversitesi caddesi Güzenler iş merkezinde kat 1.daire 3 `te siz Hemşerilerimin ve Esnafımızın hizmetine girmiştir  kooperatifimiz.


Kuruluşumuzun başlayışından bitimine kadar maddi ve manevi yardımını esirgemeyen  Şanlıurfa Milletvekilimiz  Sayın Dr. Halil Özcan Beye ne kadar Teşekkür etsem azdır ama bürokraside gecesini gündüzüne katarak bu hayırlı kamu yararına kurduğumuz kuruluşumuzun Sayın Vekilimiz Dr Halil Özcan beye çok çok Teşekkür ediyorum rabbim onun gibi insanları daim etsin Şanlıurfamıza hayırlı Uğurlu olsun  Balıklıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifimiz.