KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 18-12-2016 14:04   Güncelleme : 18-12-2016 14:04

ŞUÇGAD’a anlamlı hediye

15 Temmuz gecesi Şanlıurfa’da dik duruş sergileyen Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği üyelerine Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan, 15 Temmuz Darbe girişimi simgesi haline gelen tankların önünde duran Kahraman Türk halkını simgeleyen tank maketi hediye etti.

ŞUÇGAD’a anlamlı hediye

Hediye edilen maketi, Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan’ın adına Akçakale Belediyesi Basın Halkla İlişkiler sorumlusu Halil Çap, Gazeteciler adına ŞUÇGAD başkanı Tahir Gülebak’a takdim etti.

15 Temmuz gecesinde basın mensuplarının büyük bir direniş gösterdiğini belirten ŞUÇGAD Başkanı Gülebak,” Dernek üyesi arkadaşlarımız 15 Temmuz gecesi canlarını hiçe sayarak darbeye karşı dik duruş sergilemiş ve görevlerini en iyi şekilde icra etmişlerdir. Bizde bu maketi onlar için aldık Gazeteci arkadaşlarımızın dik duruşu devam ediyor. Bize bu anlamlı maketi hediye eden Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan’a dernek üyelerimiz adına çok teşekkür ederiz” dedi.

Başkan Gülebak ayrıca her türlü terör örgütünün karşısında olduklarını ve bu doğrultuda canları pahasına da olsa görevlerini en iyi şekilde sürdürmeye devam edeceklerini söyledi.