TRAFİK KAZALARI
Giriş Tarihi : 26-12-2016 18:59   Güncelleme : 26-12-2016 18:59

Cezaevi dönüşü kaza, ölü ve yaralılar var

​-Cezaevinde tutulan DBP Erciş eski İlçe Eşbaşkanı Abidin İnci’nin tutuklu kardeşi Fikret İnci’nin ziyaretine giden ailesi cezaevi dönüşünde yolların kaygan olması nedeniyle kaza geçirdi. Yaşanan kaza sırasında İnci’ni annesi Güzel İnci yaşamını yitirirken İnci’nin eşi ve çocukları ağır yaralandı.

 Cezaevi dönüşü kaza, ölü ve yaralılar var

Tutuklanan DBP Erciş eski İlçe eşbaşkanı Abidin İnci’nin 29 Kasım tarihinde  evine yapılan baskın sonucu tutuklanan ve Van T Tipi Cezaevinde tutuklu bulunan kardeşi Fikret İnci’nin ziyaretine giden ailesi, cezaevi dönüşü sırasında kaza geçirdi. İnci ailesinin içinde bulunduğu araç Muradiye Karahan bölgesinde yolların kaygan olması nedeni ile karşıdan gelen yolcu minibüsüyle çarpıştı. 

Meydana gelen kazada İnci’nin annesi Güzel İnci yaşamını yitirirken, İncinin eşi ve çocukları ile birlikte çok sayıda yaralı olduğu bilgisine ulaşıldı. Muradiye ve Erciş devlet hastanesine kaldırılan yaralıların tedavisi devam ederken, yaşamını yitiren anne İnci’nin cenazesinin Muradiye Devlet Hastanesi morguna kaldırıldığı öğrenildi.