GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-12-2016 20:52   Güncelleme : 30-12-2016 20:52

Başkan Yaşar ’dan Yeni Yıl Mesajı

Turani Boylar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Orhan Yaşar: “Bir yılı daha geride bırakarak umutlarımızı 2017 yılana taşıyoruz” diyerek, yeni yıl için mesaj yayınladı.

Başkan Yaşar ’dan Yeni Yıl Mesajı

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP 


Turani  Boylar Kültür ve Dayanışma   Derneği  Başkanı Orhan Yaşar:  “Bir yılı daha geride bırakarak umutlarımızı 2017 yılana taşıyoruz” diyerek, yeni yıl için mesaj yayınladı.
“Acı ve Tatlı Hatıralarıyla Bir Yılı daha Geride Bırakıp, Yepyeni Bir Yıla daha Adım Atıyoruz”
Başkan Orhan   Yaşar   mesajında; Barışın, huzurun, toplumsal birlik ve beraberlik ruhunun egemen olduğu güzel bir yıl olmasını dileyerek mesajına şöyle devam etti: 2017 yılını yeni umutlarla karşıladıklarını ifade ederek, yeni yılın ülkemiz ve Gaziantep adına daha güzel gelişmelerle geçmesini, Tüm dünyaya barış, huzur ve ekonomik refah getirmesini temenni ederek.
Bu düşüncelerle Tüm Turani  Boylar Kültür ve Dayanışma   Derneğimiz   Yönetim Kurulu üyelerim , Dernek üyelerim ve  Ailesi Olarak  ,2016 yılındaki değerli çalışma ve başarılarından dolayı en içten dileklerimle kutluyor, 2017 yılının size, ailenize, Turani Boylar Derneğimiz  ve ülkemize sağlık, mutluluk, huzur ve başarı getirmesini diliyorum”.