GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-01-2017 17:05   Güncelleme : 10-01-2017 17:05

Keşküş, “Kamuoyunun vicdanını temsil eden gazetecileri kutluyorum

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, 10 Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Keşküş, “Kamuoyunun vicdanını temsil eden gazetecileri kutluyorum

Müdür Keşküş, mesajında basın mensuplarının kamuoyunun vicdanını temsil ettiğini vurgulayarak tüm basın mensupların Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

 Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsız, objektif, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazetecilerin zor şartlar altında mesleklerini sürdürdüğün belirten Müdür Keşküş, “Gazetecilik mesleği,  özellikle çok büyük fedakârlık isteyen ve zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Gazeteciler Vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak, milletin vicdanına ses olmaktadırlar. Özellikle 15 Temmuz gecesi vatandaşlarla sokağa dökülen gazetecilerin doğru bilgi aktarımı için canlarını hiçe sayarak gösterdikleri mücadeleyi görmezden gelemeyiz tüm basın mensuplarının gününü kutlu olsun”  ifadelerini kullandı.