SPOR
Giriş Tarihi : 26-02-2017 16:38   Güncelleme : 26-02-2017 16:38

BÜYÜKŞEHİR'DEN ŞANLIURFASPOR TARAFTARINA JEST

Sporun her branşında gençlerin yanında olan Büyükşehir Belediyesi, son olarak Şanlıurfaspor taraftarına 2 bin adet polar yaptırarak dağıtımını gerçekleştirdi. Dağıtım töreninde konuşan Başkan Nihat Çiftçi, tribünlerde hakaret ve küfür benzeri olumsuz olayların son bulmasını istedi.

BÜYÜKŞEHİR'DEN ŞANLIURFASPOR TARAFTARINA JEST

Şehir merkezi ve ilçelerinde spor kompleksleri yaparak gençleri sportif aktivitelere yönlendirmesinin yanı sıra Şanlıurfa'da lisanslı sporcu yetiştirmek adına kurslar düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, son olarak Şanlıurfaspor taraftarına 2 bin adet polar desteğinde bulundu.

Tüm taraftar derneklerini bir araya getirerek dağıtım töreni gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesinin desteklerinden dolayı başta Başkan Nihat Çiftçi ve ekibine teşekkür eden taraftarlar, karşılaşmalara daha yoğun bir şekilde katılacaklarını belirttiler.

 

BAŞKAN ÇİFTÇİ: ŞANLIURFASPOR BİZİM MARKA DEĞERİMİZDİR

Törende bir konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, tüm kent halkına seslenerek Şanlıurfaspor'un maçlarına gelmeleri yönünde çağrıda bulundu. Şanlıurfaspor'un Şanlıurfa'nın marka değeri olduğunu sözlerine ekleyen Başkanı Nihat Çiftçi, "Şanlıurfaspor bizim marka değerimizdir. Şanlıurfaspor'a sevdalı olan herkese Büyükşehir Belediye Başkanlığımızın çok büyük destekleri var. Biz Şanlıurfaspor üzerinden siyaset yapmıyoruz. Takımın iç işlerine karışmıyoruz. Sadece desteklerimizi sürdürüyoruz ve fırsat buldukça maçlara gelerek tribünde yer alıyoruz. Bunun yanı sıra şehrimizde sporun gelişmesi adına tüm ilçelerimize spor kompleksleri yapıyoruz. Orada  gençlerimize Şanlıurfaspor aşkını aşıladığımız gibi lisanslı sporcu sayımızın artması için çalışmalar yürütüyoruz" dedi.

 

TARAFTAR: BAŞKAN ÇİFTÇİ'NİN BİZLERE ÇOK BÜYÜK DESTEKLERİ OLDU

Başkan Çiftçi'nin konuşmasının ardından polarlar taraftarlara dağıtıldı. Tüm taraftar derneklerinin bir araya getirildiği programda söz alan Şanlı Gençlik Taraftarlar Derneği Başkanı Kerim Aktosun, Başkan Çiftçi'nin gerek deplasman gerekse iç saha maçlarında kendilerine her türlü desteği sağladığını söyledi.

Aktosun'un konuşmasının ardından Başkan Çiftçi, tüm taraftarlara seslenerek maçlarda hakaret ve küfür benzeri olumsuz olayların yaşanmaması için söz istedi. Başkan Çiftçi'ye söz veren taraftarlar, Şanlıurfaspor'u en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.

Program taraftar derneklerine içlerinde polarların bulunduğu kolilerin dağıtılması ile son buldu.